2733
2734
شما کدوم شهرید ؟ 

اصفهان

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من ایشونو نمیشناسم 

پایین کامنتاش در مورد سیست ادنوما دیدم نظر داده بودین

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞
کیست   یکی از یکی از انواع کیست‌های تخمدان بوده و به نام موسینوس کیست   هم معر ...

یعنی بعد چهل سالگی‌از بین میره!!؟

2728
من دو تا بچه داشتم بعدا به این کیست دچار شدم اصلا نگران نباشید این کیستا اصلا خطرناک نیستن من به خاط ...

من بعد عمل شش ماه قرص دزوسپتیو خورد که رشدش متوقف شد ولی تا اومدم برم سونوگرافی پنج ماهی طول کشید و باز برگشت. ولی اگه قرار باشه تا آخر عمر این قرص رو بخورم پس کی باردار بشم!!؟؟

2740
یعنی بعد چهل سالگی‌از بین میره!!؟

نه از بین نمیره اینا از اون کیست هایی هستن که از بین نمیرن باید عملشون کنی اگه خیلی بزرگ باشن چون باعث میشن شکم بزرگ و زشت دیده بشه 

شما علایم دیگه ای هم داشتید ؟ من میگم چون برا شما برگشته و داره بزرگ میشه با سرعت پیش یه دکتر خوب انکولوژی هم برید که دکتر  براتون تصمیم بگیره 

علایمتون چی بود ؟ 

هیچ علائمی نداشتم، پریودام بدون درد بودن. دیگه وقتی بزرگ شده بود موقع رابطه درد داشتم. 

نه از بین نمیره اینا از اون کیست هایی هستن که از بین نمیرن باید عملشون کنی اگه خیلی بزرگ باشن چون با ...

بعد از عمل منو فرستاد پیش دکتر انکولوژی، قرصی نوشت که جلوی رشدش رو میگرفت ولی کوچکش نمیکرد. موندم باز الان که یازده سانت شده چه خاکی بریزم سرم ... شبا از فکر و خیال خوابم نمیبره. یعنی گوشت برنج و روغنم از غذام حذف کردم ولی کوچک نمیشه 😭

بعد از عمل منو فرستاد پیش دکتر انکولوژی، قرصی نوشت که جلوی رشدش رو میگرفت ولی کوچکش نمیکرد. موندم با ...

اصلا نگران نباشید بالاخره یه دکتر خوب پیدا کنید که کامل درمان بشه وگرنه این کیستا کاملا بیخطرن و اصلا جای نگرانی ندارن 

من دو تا بچه داشتم بعدا به این کیست دچار شدم اصلا نگران نباشید این کیستا اصلا خطرناک نیستن من به خاط ...

یعنی هیچ دارویی واسه این کیست نداد بهتون!!!؟ فقط گفت چک کن بزرگ نشه!!!!؟