2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست ادنوما ربطی به بارداری نداره  مشکلتون چیز دیگه ای بوده که بار دار نمیشید

از کجا اینقدر با اطمینان میگین؟ چیزی در مورد سیست آدنوما میدونید؟ چطور کوچک میشه؟

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞
2728
از کجا اینقدر با اطمینان میگین؟ چیزی در مورد سیست آدنوما میدونید؟ چطور کوچک میشه؟

ادنوما کیست نی بیشتر توده های بیخطری هستن که روی تخمدان و یا اطراف تخمدان تشکیل میشن اگه فقط سایزشون  بزرگ باشه باید تخلیه بشن ولی اگه کوچک باشن و تغییر سایز ندن نیازی به برداشتشون نی 

معمولا هم پایدارن و از بین نمیرن فقط ۶ ماهی یه باز سونو بدید مه بزرگ نشن جون ممکنه بترکن ‌و باعث درد و ناراحتی بشن 

ادنوما کیست نی بیشتر توده های بیخطری هستن که روی تخمدان و یا اطراف تخمدان تشکیل میشن اگه فقط سایزشون ...

من اول سال جراحیش کردم، شش ماه دزو خوردم، تا اومدم برم سونو، آخر سال شد. الان کیستم یازده سانت شده، دکتر گفت داخلش مایع لزج هست. 

بنظر شماها علت اصلی تشکیل این کیست، غلظت خون نیست؟

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞
من اول سال جراحیش کردم، شش ماه دزو خوردم، تا اومدم برم سونو، آخر سال شد. الان کیستم یازده سانت شده، ...

دقیقا برگه سونوتون کیست رو چطور بیان کرده ؟ نوع کیست رو بهم بگید ؟ 

2740
دقیقا برگه سونوتون کیست رو چطور بیان کرده ؟ نوع کیست رو بهم بگید ؟ 

از من پارسال، طی یکسال بیست و پنج سانت شد. اول سال جراحیش کردم، نمونه رو دادن پاتولوژی، جوابش سیست آدنوما سروز بود. شش ماه قرص دزو خوردم، رشدش رو متوقف کرد، قرص رو قطع کردم که برم آز و سونو، باز رشد کرده😑

بعد از بیان مشکل، لطفا روند درمان و بارداریتون رو بگید، اینجا هستیم تا تجربه هامون رو به اشتراک بگذاریم. اکثرا میان مشکلشون رو میگن و میرن به امان خدا. محض رضای خدا، چند وقت یکبار نی نی سایتتون رو چک کنین 😔

نه ربطی به غلظت خون نداره 

شما از ارکیده ۱۳۷۳ خبر ندارین، شرایطشون مثل منه ولی خیلی وقته آنلاین نشدن

بعد از بیان مشکل، لطفا روند درمان و بارداریتون رو بگید، اینجا هستیم تا تجربه هامون رو به اشتراک بگذا ...

من دو تا بچه داشتم بعدا به این کیست دچار شدم اصلا نگران نباشید این کیستا اصلا خطرناک نیستن من به خاطر این کیست تا حالا بیست تا دکتر عوض کردم اینا بزرگ میشن ولی عملا بیخطرن اگه کرمان تشریف دارید یه سر برید پیش دکتر زهرا هنرپر عالیه 

من تهران بیست تا دکتر عوض کردم هر کدوم یه چی میگفتن یکی میگفت بیا عمل کن یکی میگفت نیازی نی باید چک کنی ولی در نهایت این دکتر خیالمو‌راحت کرد 

دکتر کفت اینا اگه بزرگ بشن فقژط باعث میشن شکمتون بزرگ و بد دیده بشه 

و باید تخلیه بشن و ممکنه هم بترکن و خطرساز بشن فقط ۷ ماهی یه با.ر چک کنید که بزرگ نشه سعی کنید خودتونو لاغر کنید کلا اضلغفه ورن باعث میشه اینا رشدشون بیشتر بشع 

کیست  یکی از یکی از انواع کیست‌های تخمدان بوده و به نام موسینوس کیست  هم معروف است. معمولا خانم‌هایی که در سنین 30 تا 40 سالگی قرار دارند به این کیست مبتلا خواهند شد. این کیست تخمدانی در بیشتر موارد خوش‌خیم بوده و نباید نگرانی بابت آن داشته باشید.

2706