2733
2739
من یه دوره خوردم، به ظاهر تاثیر چندانی نداشت. شاید در باطن تاثیر مثبت داشت از نظر تامین ویتامین بدن. من برای سستی و بی حالی بدنم خوردم ولی انرژی بهم نمیداد. ولی آمپول نوروبیون هر دو هفته یه بار میزنم خیلی تاثیر داره. به وضوح احساس میکنم که بدنم جون گرفته. دیر خسته میشم. اعصابم رو آرامتر میکنه. میتونی توی اینترنت از مزایاش بخونی.
من به موفقیت، سعادت و سلامت روز افزون تک تک اعضای خانواده ام ایمان دارم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از نظر تامین ویتامین های بدن تامین کننده هست اما باز با خوردنش احساس خستگی و کرختی میکردم. آزمایش چکاپ کامل هم دادم دکتر گفت که ذخیره آهن بدنت فوق نیست. یعنی یه ذره کم خون شدم. که فیفول دارم میخورم.
من به موفقیت، سعادت و سلامت روز افزون تک تک اعضای خانواده ام ایمان دارم.
2728
من هم دو دوره خوردم. تاثیر چشممممممم گیری احساس نکردم. اما خوبی که داشت چون توی روده باز میشه، اصلا بعد خوردنش حس بد سنگینی معده و سوزش معده نداری.
والاتر و برتر از خویش بساز، ولی نخست باید خود را ساخته باشی، استوار در جسم و روح. مبادا تنها خود را تکثیر کنی، که بایست چیزی والاتر بسازی.   فردریش نیچه