2733
2739
خیلی دلم گرفته..........................
از وقتی زایمان کردم خیلی عوض شدم حتی از سایه خودمم میترسم از شب متنفرم ........احساس میکنم پیر شدم ................
شبا نمیتونم بخوابم ...به شوهرم گفتم یه ربع بیشتر بیدار بمون تا من خوابم ببره ...اصلا انگار نه انگار .......اگر نمیترسیدم بهش رو نمیزدم ...اگر اون به من میگفت به خدا تا صبح بالا سرش مینشستم تا اگه بیدار شد نترسه ولی اون.............................
برو پیش نی نی دیگه نمیترسی گلم . تو پس فردا باید نی نی رو شبا بغلش کنی تا از چیزی نترسه . بد خودت میترسی ؟ آخه از چی گلم ؟
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سحر جون این چه حرفیه عزیزم خدا مواظب ما ادمهاست اروم کنار نی نی خوشکلت بگیر بخواب فدات شم
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم
2738
نی نیم خیلی خوبه شبا دوازده و نیم ، یک میخوابه تا هفت صبح ............
من بخاطر شوهرم بچه دار شدم ولی اون اصلا حال منو درک نمیکنه................
احساس میکنم افسردگی گرفتم و روز به روز بدتر میشم همش به مرگ فکر میکنم
2706