2733
2734
عنوان

نینی، سونو و این حرفا

666 بازدید | 37 پست
سلام چندتا سوال نینی شما چندهفته چرخید؟ وزنش چجوریا بود؟ جفت پستریور و انتریور ینی چی و چه فرقی داره؟ کم کم جواب بدید تا برسیم سوالای بعدی!
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**
ممنون من دیروز رفتم سونو نینیم 2800 بوده انگار درحالیکه همه جا نوشتن هفته35 باس 2300 باشه میترسم همون 4کیلو بشه و مجبور ب سزارین بشم شما طبیعی ک نبودی؟‌سزارین شدی اره؟
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشین نتم قط شد الان ی بنده خدایی هس هفته34 نینیش نچرخیده و گفتن دیگه احتمالا نمیچرخه. درسته؟ چرا خب نچرخه هنوز اینهمه وقت هست؟؟؟
2742
مال خودم چرخیده اما اون بنده خدا نگرانه... کسی سابقه نداره؟؟؟ توروخدا بیاید
چرا هیشکی نمیاااااااااااااد
2740
اون دو تو اصطلاحی که گفتید واسه جفت به ترتیب یعنی جفت خلفی و جفت قدامی که جفت اکه خلفی باشه بهتره
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
مزسی جیک جیک جون معنی لغویشو میدونستم میخاستم ببینم دقیقا کجا میشه ینی؟ چرا خلفی بهتره؟ الان مال اون بنده خدا قدامیه مشکلی پیش میاد؟
جفت خلفی اول جلو شکم جنینه پشتش که سمت کمره جفت و در قدامی بالعکسه واسه همین تو جفت قدامی فقط میگن به خاطر اینکه جفت جلو شکمه هم حرکات جنین دیرتر حس میشه هم اینکه باید مواظب باشی ضربه به شکم وارد نشه همین
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
ج) حاد: این دسته جزو منحرفان (برهنگان) هستند. بیماری خودنمایی در زنان مشهودتر است (کتاب روان شناسی و فرهنگ پوشش، ص43، انتشارات دانشگاه تهران) غریزه جنسی غریزه جنسی در مواقعی که مناظر شهوت انگیز از قبیل تصاویر ننگین یا فیلم های سکسی با بدن های نیمه عریان در معرض دید انسان قرار گیرد به صورت انقلاب جنسی در می آید که اگر مرتبا ارضا شود از نظر تکرار، و اگر ارضا نشود از لحاظ واردن شدن شوک های مکرر به مغز و قلب، بیماری هایی غیر قابل علاج را به وجود می آورد؛ پس غریزه ای که به حال غلیان و انقلاب درآید و بموقع ارضا نشود آثار بدی در ارگانیزم بدن به جای می گذارد که غالبا درمان ناپذیر است. (کتاب حجاب در ادیان الهی، ص 44-45 و از کتاب برای چشمانت، ص 36) ناراحتی‌های عصبی روان پزشکان در کسانی که مدتی گرفتار تحریکات جنسی بدون ارضا شده اند، بیشتر ناراحتی های عصبی و (روان تنی) زیر یا پاره ای از آنها مشاهده کرده اند: 1 - دشواری در تنفس 2 - درد در اطراف قلب 3 - بالا رفتن طپش قلب 4 - ضعف و خستگی و کوفتگی عمومی 5 - درد و مالش معده 6 - سردرد 7 - هراس و دلهره از خطرات غیر قابل توصیف 8 - بی قراری و ناآرامی 9 - بی خوابی 10 - کم اشتهایی 11 - خستگی فکری و دماغی (جوانی پررنج ص 235؛ به نقل از کتاب برای چشمهایت ص 36 و 37) عوارض پوشش نامناسب بعضی با دیدن فرم لباس که بدن را نمایان می سازد، تحریک می‌شوند؛ برخی مردان اگر برجستگی های بدن در لباس ظاهر شود، آن را تعمیم داده و لذت می برند؛ اینجاست که نشان دادن برجستگی های بدن با لباس همانند عریان بودن است. بعضی با دیدن افراد چاق و بعضی با دیدن افراد لاغر تحریک می شوند، و بعضی با نوع راه رفتن و ... همه از این مواردند. (روان شناسی رنگ، ص 65، دکتر مارکس لوتر) بسیاری از تجار بزرگ جهان، ‌از زن برای فروش کالا استفاده می کنند، عکس بدن آنها را روی جوراب و غیره می اندازند یا او را در کنار اشیا قرار می دهند، مردها در حقیقت عکس زن را می خرند نه کالا را. از نظر فروید مرد با دیدن تصاویر و عکس‌ها که نمایانگر چیزی از زن باشد، لذت برده و ارضا می‌شود.(روان شناسی در خدمت سیاست، زیگموند فروید، ص 65) نویسنده:م.ا.ن
خدایا همه ما رو عاقبت به خیر بگردان ....برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین ....ممنون میشم
ممنون..... وزن نینیم زیاده بنظرتون؟ دیابت و اینا ندارمااا چرا اینجوری شده؟؟؟؟؟
2706