2752
2734
عنوان

خمیر پیراشکی

73 بازدید | 7 پست
سلام دوستان به دادم برسید،خمیر پیراشکی درست کردم که لاش گگوشت چرخ کرده بذارم و سرخ کنم.الان مایه م آماده س،ولی خمیر بیش از حد چسبنده س،همش لای دستم میره،چه کنم که از چسبندگیش کم شه
الهی و ربی من لی غیرک،،، خدایا خودت گفتی که من و بخوان، پاسخ میدهم،خدااااااایا حافظ منو نی نی باش،آمییییین
آخه زدم، به شوهرم گفتم میخام پیراشکی درست کنم،دیدم اینجوریه،گفتم قیدشو بزنم با نون بخوریم
الهی و ربی من لی غیرک،،، خدایا خودت گفتی که من و بخوان، پاسخ میدهم،خدااااااایا حافظ منو نی نی باش،آمییییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام دوستان عزیزم،ممنونم از نظرات خوبتون،آره خداروشکر با ایده هایی که بم گفتین چسبندگیش کم شد هم آرد زدم، هم با یه کاسه آب دستامو خیس کردم،ولی یکم کلفت شدن پیراشکیام،البته ماله اینه که اولین باره درست میکردم، اگه کسی تو درست کردن پیراشکی تجربه بیشتری داره، لطفا نظر بده ممنون میشم