2737
2739
عنوان

كسي قاليبافي انجام ميده؟

437 بازدید | 6 پست

سلام

كسي هست توي كار بافت فرش باشه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من انجام میدم

عزيزم

قالي شاگرد ببافه يا استاد

ايا فرقي داره در كيفيت فرش؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم قالي شاگرد ببافه يا استاد ايا فرقي داره در كيفيت فرش؟

ببینید من کلاس که میرفتم یکی اوند پیش استادم و گفت میخوام بدم فلانی برام ببافه استادم گفت اون شاگرد خوبی بود و خوب بلده منظورم این هست که باید ببینی استارش راضیه از کارش یانه

2731
ببینید من کلاس که میرفتم یکی اوند پیش استادم و گفت میخوام بدم فلانی برام ببافه استادم گفت اون شاگرد ...

من راستش عاشق فرشم

البته استفادع ازش

فرشامم ابريشم قم و كاشان هستند..

بهم گفتن كسيو پيدا كنن ببافه ميتونم به نصف قيمت مغازه ها بخرم ازش

يكي رو پيدا كرزم از بچگي ميبافن و شغلش اينه

ولي دسترسي به استادش ندارم.

نميدونم خوب ميشه؟

شما چه جوري بعت دستمزد ميدن؟

نرخ چقدر الان؟