2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من یبوست شدید دارم دکتر گفته نباید بزاری شکمت بد کار کنه وگرنه بر می گرده برای من بخیه خورده

سلام حالت خوبه دوست عزیز منم فیستول دارم عملش برام واقعا وحشتناک میاد و ترسمو نمیتونم یک ساله کنترل کنم میخوام ببینم عمل کردی بخیه زد؟بی حس شدی یا بیهوش؟سوند وصل کردن؟بعد عمل خیلیییی غیر قابل تحمله دردش فقط بدون من خیلی ترسوام یکم با احتیاط نظرتو بهم برسون چون ممکنه باز وحشت کنم و قید عملو بزنم

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
سلام حالت خوبه دوست عزیز منم فیستول دارم عملش برام واقعا وحشتناک میاد و ترسمو نمیتونم یک ساله کنترل ...

سلام گلم خوبی ببین بستگی به نوع فیستول داره برای من دو کنال شده بود و مجبور بود دکترم بخیه بزنه هر چه زودتر عمل کنی بهتره نه سوند وصل نمیکنن عملش درد دادره بی حس می کنن بعد عمل یه کم درد داری

2740
سلام گلم خوبی ببین بستگی به نوع فیستول داره برای من دو کنال شده بود و مجبور بود دکترم بخیه بزنه هر چ ...

منم دو تا سوراخ باز شده🥺

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
درد نداری؟

نهههه حتی یک ذره ام درد ندارم چون ترشح دائم داره خالی میشه فقط کمرم یه مهرش درد میکنه وسط کمرمه دقیقا نمیدونم به اون مربوطه یا نه بچها اگر موافق باشید من ماه بعد میرم عمل خوب حس میکنم اگر دوتا باشیم بهم روحیه بدیم چون من خیلی ترسوام اگر کسی این مشکلو داشت من حاضرم اگر تهران بود باهم بریم یه دکتر خوب پیدا کنیم و باهم عمل کنیم اینجوری ترسمونم کمتره