2737
2734
شبها دست چپم مور مور می کنه وخیلیییی درد میگیره باید همش بشینم تا یه کم خوب بشه دوباره که دراز کشیدم دردش شروع میشه.دیشب تاصبح نتونستم بخوابم از درد .دیگه به حالت نشسته یه کم چرت زدم.ماما بهم گفت مال حاملگیه چیزی هم بهم نداد.شماها هم این مشکل روداشتید.چکار کردید.من هنوز 2ماه دیگه وقت دارم.خیلی اذیتم.بارداری اولم اینطور نبودم.اصلا هیچ مشکلی نداشتم.کمک کنید................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همینه دیگه خواهر باید تحمل کنی
منم امروز وارد هفته 36 شدم به خاطر وزنم پاهام درد میگیره ولی خیلی نمونده
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
عزیزم منم درد دارم پایین بدنم طوری که پامیشم تا چند ثانیه خم باید قدم بردارم با درد .
دیشب هم که خوابیدن مکافات داشتم کلا خوابیدن سخته دیگه .
یه طرف بدنم درد می گیرده دیشب کناره لگنم هم درد می گرفت و ناجور بود ..
امیدوارم آسون و به سلامتی بگذره این هفته های آخر
2738

من هم دستام هم پااام..پاهام وقتی راه میرفتم انگار رو  میخ راه میرفتم..دو ماه بعد زایمان خوب شدم..دارو نداد دکترم

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.

منم اینطوری ام دارم میمیرم انگار با پتک و چکش زدن همه ی استخونام درد داره ، به پهلوهام که میخوابم از کتفم تا نوک پام درد داره ، درد دنبالچه هم دارم زانوهامم که داغونه، نمیدونم چیکار کنم فعالیت هم سعی میکنم داشته باشم ولی پیاده روی و نمیتونم زیر شکمم درد میگیره

کاش بیشتر دوستت داشتم خدا.... بیشتر... خیلی بیشتر ....