2733
2739
دخترم چهارماه و پانزده روزه است . خیلی اذیت می کنه مدام بغل میخواد و نق می زنه خواب درست و حسابی هم نداره فقط بیست دقیقه . وقت خواب هم نمی ساعت گریه می کنه تا بخوابه . دیگه من وشوهرم روانی شدیم . روزی صد دفعه میگم غلط کردم بچه دوم اوردم خیلی اذیتم خیلییییییییییی کسی بوده بعد این سن بچه اش خوب شده باشه و اروم شده باشه ؟ آخه دیگه کولیک هم نداره که امیدوار باشم خوب باشه الان تو بغل باباش گریه می کنه . لطف کنید تجربیاتت رو بنویسید من میام میخونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
بیبن مامان جون ... الان داره مغزش رشد میکنه . الگوی خوابش هنوز تنظیم نیست . ضمنا فقط بچه تو اینجوری نیست . همه بچه ها اینطوری هستن . هر ماه که به سنش اضافه بشه خوابش عمیق تر می شه . دو ماه دیگه صبر کن . همه بچه ها تو این سن خوابشون سبک و کم هست . خستگی چرا ؟ تازه اول راهی . یه روزی میشه دلت برای این موقع هاش تنگ میشه . الان اختیارش دست خودته. زمانی خسته میشی که شروع کنه سینه خیز و چهار دست و پا و راه رفتن ... حسرت میخوری کاش کوچیک بود و تو بغل . من واقعا از دست دخترم از خستگی غش میکنم . الان هم خوابیده و اومدم انیجا . میدونم خسته ای و نمیخوام شعار بدم . اما مادری همینه . بچه با بزرگ شدنش سختی هاش هم بیشتر میشه . باید قوی و صبور باشی . باید خودت رو برای روزهای مادری تر و سخت تر آماده کنی .
مرسی که دختر من شدی
دختر من نزدیک دوسالشه . کلا نفاخ هست . هنوز که هنوزه تا صبح چند دفعه بیدار میشه و میپیپه به خودش . همه کاری هم براش کردم . مدلش اینه دیگه ... احساس میکنم 94 هفته هست که نخوابیدم . دقیقا از زمانی که فرشته قشنگم زمینی شد . کم کم شروع میکنه به دمر خوابیدن . اگه دمر بخوابه خوابش عمیق میشه و طولانی و دل دردش هم کمتر میشه . صبر صبر صبر
مرسی که دختر من شدی
وای لیلا جون منم دارم دیوانه میشم پسرم 2 ماهشه مثل دختر توست منم روزی هزار بار میگم غلط کردم دومی را اوردم بعد پشیمون میشم از اینکه ناشکری کردم ولی دیگه بریدم نمیدونم چیکار کنم تو را خدا اگه کسی راه حل داره بگه
سلام پسر منم چهار ماهشه، نفخ شکم و زور زدن هاش تازه تموم شده، ولی یک هفته اس همش نق میزنه که یا کنارم باش یا تو بغل بگیرم یا منو بغل کن و راه برو، شاید این رفتار تو این سنشون طبیعی باشه. ناگفته نمونه بعضی وقتها با نق زدن بهش پستونک میدم زود خوابش میبره.
2706