2737
2734
عنوان

یه سوال ته چینی

179 بازدید | 12 پست
سلام خانمهای هنرمند یه راهنمایی می خوام من می خوام ته چین گوشت درست کنم اولین بارمه نمی دونم مخلوط ماست و برنج و تخم مرغ و زعفرونشو باید با همه برنج درست کنم یعنی همه برنج رو به این شکلدرست کنم یا فقط کف قابلمه رو با این روش بریزم بعد گوشت و اضافه کنم و روش برنج ساده یا روش دیگه ای داره
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
اگه ته دیگه ته چین می خوتی بایدنصف برنجو قاطی کنی بقیه رو ساده بریزی

اما اگه کوکو ته چین می خوای باید همه ی مواد قاطی کنی
خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون کیانا جون یعنی همین روشی که نوشتم درسته
میخک جونم ممنون از راهنماییت پس همینو درست کنم که نوشتم
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
2728
من برای ته چین مرغ همه ی برنج رو با ماست و ادویه و زعفرون و تخم مرغ قاطی می کنم
بعد یه لایه می ریزم کف قابلمه
روش یه لایه مرغ ریش ریش یا گوشت
دوباره روش یه لایه از برنج زعفرونی

برنج ساده اصلا نمی ریزم
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
اخه نمیشه من واسه شام معمولا کوکوشو درست می کنم

واسه مهمونی نهار ته دیگ ته چین درست می کنم بعد برنجو بر می گردونم میشه ته چین پلو
خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
2740
با ماست سون درست کن
عالی می شه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
من خودم کوکو ته چین بیشتر میپسندم چون همه د مواد قاطی مواد و گوشت میشه برشته میشه هر دو طرفش سرخ میشه بیشتر طرفدار داره