2737
2739
مثلن چیزی شبیه معجزه ؟ که از شدت خوشحالی جیغ زدید و بالا پایین پریدید و ...
و اگر آره آیا خودتون خیلی به اون مساله فکر کرده بودید؟ دعا کرده بودید ؟ یا نه ناگهانی بوده تو ضمیر ناخودآگاهتون بوده؟
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
من اتفاق غیر منتظره بد برام افتاد که نی نیم سقط شد در کمال نا باوری, و اتفاق غیر منتظره خوب که ماه بعد سقط بدون اینکه انتظارش رو داشته باشم باردار شدم
خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
کوکیا جان اشکال نداره مطمئنن بار بعدی نی نی دار خواهی شد بزودی .این اعلام اولیه بوده پس حتمن میشه
.دوستان خوشحالم برای همگی
قدم همه ی نی نی ها مبارک و ایشالا سلامت زیر سایه خداوند و والدینشون باشن
اگه فکر میکنید شما در رخ دادن این معجزات موثر بودید ,راهش رو بگید که چیکار کردید که فکر میکنید تاثیر داشته
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
چه جالب تا الان همه باردارشدنشون باعث شد جیغ بزنن و شاد بشن.
ولی چون نگفتی که شادترین خبر من میگم غیرمنتظره ترین خبری که برام اتفاق افتاد خبر بارداری برای بار سوم بود که البته هنوز توی شوک هستم و کارم شبانه روز گریه کردنه. امیدوارم خدا منو ببخشه که از این هدیه ناگهانی و غیرمنتظره اش اینقدر حالم گرفته شده.
منم مامان شدنم بود واقعا غیر منتظره بود چون چند ماه اقدام داشتم همون ماهی که فقط یکبار اقدام داشتم و شوهرم از داده بود و معلوم شد کم تحرکی داره نی نی اومد تو دلم خیلی خیلی خوشحال شدیم انشالا خوشبختی های همتون ابدی باشه نی نی هاتون همیشه سالم باشن
مامان دو تا نی نی 
2706