2733
2739
عنوان

کیا ته چین مرغشون خوب میشه ...

360 بازدید | 9 پست
میخوام امشب به شوشو حال بدم دو جور غذا درس کنم واسه شام میرزاقاسمی خیلی دوست داره میخوام ته چینم بزارم چجوری درست کنم خمیر نشه و اینا؟؟؟؟
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ماست سون دارم میشه با اون بپزم؟!
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
اگر میخوای برشته تر بشه تخم مرغش رو بیشتر بزن
اگر نرمتر دوست دارید ماستش رو.

خوب برشته تر شیکتر و مجلسی تره، ولی متاسفانه شوهر من نرم دوست داره

حواست هم به ته دیگش باشه که نه بسوزه نه سفید باشه
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2738
بریز ماستتو تو یه پارچه ى تمیز نیم ساعت باشه ( یک کاسه ماست خورى بریز که آبش رفت حجمش کمتر میشه) بعد میشه مثل ماست کیسه اى اونوقت دو قاشق ازش استفاده کن ،نمکم بالا یادم رفت بگم براى موادت
مرسی بچه ها