2737
2734

سلام

من قبول شدم.دیروز اعلام کردن.ولی همسرم نمیذاره برم..با اینکه خیلی نزدیکه محلش.سر کوچمون هست.

خودش تشویقم کرده بود که برم ثبت نام کنم.الان گیر داده که نرو.رضایتم نمیده.با اینکه تو عقدنامه ما قید شده که نباید مانع ادامه تحصیل و سرکار رفتنم بشه.

الان حرفش اینه که نرم به دلایل سیاسی که همه میدونن..من حرفم اینه میخوام درس بخونم اونجا چون هم نزدیکه .هم علاقه دارم.دنبال سیاست هم نیستم.ولی نمیذاره..🥺

خدایا شکرت🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی به مسائل سیاسی داره؟ اگر شد راضی شد بهتر نشد نرو ارزش دعوا نداره

نمیدونم که ربطش میده به سیاست..میگه ایران میخواد تغییر کنه میان اولین نفر تورو میکشن🤣🤣

خدایا شکرت🌹🌹🌹
2731
نمیدونم که ربطش میده به سیاست..میگه ایران میخواد تغییر کنه میان اولین نفر تورو میکشن🤣🤣

ایران میخاد تغییر کنه؟ خخخخخخ

بگو به همین خیال باش

مردم اصلا اینو نمیخان

اون پستای اینستا را باور نکن خیلی هاشون پول گرفتن این پست ها را بزارن یک عده هم افراد ساده لوحی‌اند که فقط دارن زندگی شون خراب میکنن. 

والا مردم هم میخان هم حمایت میکنن. تغییر نظامم هم کشک نیست حالا هر نوع نظامی باشه 

بعدشم به فرض تغییر کنه همون اول انقلابم یک عده تسلیم شدن و کشته نشدن خخخخ خب تو هم تسلیم شو.