2737
2734
عنوان

واکسن 4 ماهگی

13048 بازدید | 5 پست
سلام دوستان عزیز شب همگی بخیر
راستش دختر کوچولوی من در آستانه 4 ماهگی هستش و قرار ه چند روزه دیگه واکسن 4 ماهگیشو بزنم و میخواستم از مامانایی که در این مورد تجربه دارن بپرسم که آیا قبل از زدن واکسن باید قطره استامینوفون به نینی بدم و بعدش بلافاصله چه باید کرد ممنون میشم اگر کمکم کنید چون واقعا فکرم مشغوله قبلا شنیده بودم بعد از واکسن فورا یخ خشک بزارین برای تسکین درد خوبه نمیدونم چه کار کنم با خوردن استامینوفون بعد از واکسن هم نینی همش خوابه و خیلی کمتر شیر میخوره لطفاراهنماییم کنید
سلام باران دختر من تازه زد من قبل از واکسن 1ساعت قبل قطره استامینیفون 2برابره وزنش دادم بعد واکسنم سریع کمپرس سرد تا شب و از نصفه شب تا فرداش کمپرس گرم کردم هر 4 ساعت 2 برابره وزنش استامینیفون بده اگه تب کرد که بیشتر نی نی ها شبش تب میکنن با اب ولرم پاشویش کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام بهشت و خورشید عزیزم
ممنون که راهنماییم کردید
یه سوال دیگه هم دارم
اینکه چند شبه نازنین من اصلا سینمو نمیگیره و مرتب گریه و بیقراری میکنه نمیدونم چرا البته قبلا وقتی میرفتم بیرون مجبوری شیشه بهش میدادم نمیدونم ولی فکر میکنم شاید مال اون باشه چون تا شیشه یا پستونک میزارم دهنش میگیره ولی سینه اصلا مگر اینکه یه چرت بزنه بعدش میگیره و حالا اینکه دیگه قاطی کردم نمیدونم دارم سعی میکنم کمتر بهش شیشه بدم نهایتا وقتی نیستم ولی انگار نمیشه اصلا چند شبه خیلی بیتابی و گریه میکنه فقط شبا منم واقعا دیگه کم میارم کمکم کنید....
سلام بچهها...دختر منم دوهفته پیش واکسن 4ماهگیو زد...ولی اینبار نه تب کرد نه درد داشت..خداروشکر...اما باره فبلی تا چن ساعت بعد واکسنش گریه میکرد....فک کنم کلا ایبار هم بچه ها قوی تر میشن...هم دوز واکسن خفیفتره