2733
2734
عنوان

کی آشپزی خوبه

171 بازدید | 31 پست

بچه ها کسی هس ک شوهرش از دست‌پخت خانه داریش راضی باشه

بچه ها من زود ازدواج کردم زودم بچه دار شدم خونه داری بلد نبود آشپزی هم ن مامانم خودش پر ایراد بود بعد ازدواج خیلی اذیت شدم 

الان بعد یکسال تازه کارا خونه رو را افتادم آشپزی بهتر شده اما شوهرم راضی نیس از دستپختم 

حلا کارا خونه رو آنجا میدم ک غر نزنه آشپزی هم داعم میکنم و وقت میذارم اما ن همیشه بیشتر اوقات راضی نیس نمیدونم دیگ چ کنم پیشنهادی دارید

امروز گف دیگهیچوقت دمپخت درس نکن روزای دیگ هم مثلا گف فلان چیز درس نکن موندم بخدا گفت مامانم خوب درس میکنه خیلی کم آوردم دلم نمیخا دیگ چیزی درس کنم

یه جورای خستم کمک😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهیی غصه نخور عزیزم، دستت راه میوفته ☺️💖

اگه حوصله داشتی هرموقع، رسپی کامل یکی از غذاهاتو بده، تا بهت بگم کجا ایراده،،  کامل یادمیگیری عزیزدلم☺️

هرسوالی برا هر غذایی داشتی بپرسی عزیزدل💚

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2738

پیج آشپزی خانوم مینایی رو تو اینستا فالو کن کلی تکنیک یاد میگیری 

همه که از شکم مادر آشپز نیستن خیلیییی کم پیش میاد که کسی از اول آشپزیش خوب باشه 

اگر با عشق آشپزی کنی غذات خوب میشه ولی اگر از آشپزی نفرت داری و فقط از سر تکلیف باشه هیچ وقت درست نمیشه 

شوهرتم باید بیشتر درکت کنه دیگه نشون بده که ناراحت میشی از حرفش

امشب فهمید بم ف ناراحتی منم گفتم آره چون بهم گفتی دیگ درست نکن بعد شروع کرد ب لوس بازی ک اره فلان چیزاینطور درس میکنی فلان چیز اونطور گفتم مادرم دست‌پخت با من زیاد فرق نداره خودش جواب خودش داد گف مادرم بعد ۲۸ سال یکیه با دست‌پخت تو😶

سلام هیسبابا جون مرسی  شماخوبی؟ چیشد منتظر باقلوام که من

فداااتتت💖

چند وقته سرم شلوغه،، 

رسپی‌های تازه دارم میزنم.. 

میخوام تاپیک جدا بزنم،، تگت میکنم گلم☺️💕

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2706