2733
2739
سلام دوستای گلم کلا میگه ماکارونی رو حذف کن. خیلی تو نت گشتم تا یه ترکیب جدید پیدا کنم تا از این بابت غر نشنوم!! من ماکارونی رو آبکش میکنم. سسش هم گوشت یا سویا چرخ کرده+ پیاز داغ و رب+ قارچ. بعد سس و ماکارونی لابه لای هم میریزم میذارم یه کوچولو دم بکشه.
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
به نظر من ماکارونی باید خیلی پر رنگ باشه یعنی رب فراوون و ضمنأ چرب باشه
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
مرسی شاپرک جان آب نارنج و آب لیمو جدید بود مرسی نه سوسیس و کالباس جزو بلک لیستن!! ماهی، چندماهی شاید یه بار
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
زدی به هدف میگه میخوام روغن ازش بچیکه میگم عمه منه باید قرص کلسترول مصرف کنه تا چربی خونش بیاد پایین
2738
شاید همسرت اصلا ماکارونی دوست نداره من سیب زمینی رو نگینی خرد میکنم و سرخ میکنم.میذارم کنار....گوشت رو با پیاز رنده شده سرخ میکنم و کمی بعد فلفل دلمه ای و بعد فلفل سیاه ..قرمز ...نمک و کمی زرد چوبه اضافه میکنم ...سیب زمینی هم میریزم توش ...و سپس رب فراوان....بعد همه اینا رو میزارم لای ماکارونی میذارم دم بکشه...البته بگم من کلا فلفل زیاد میریزم..غذا باید تند باشه.....هر کی ماکارونی های منو خورده خیلی دوست داشته......... مادر همسر من با سوسیس هم درست میکرد ...خوب می شد
خدایا....
کمی هویج توی موادت رنده کن و با سس ماکارونی بذار خوب بپزه من سس رو یک ساعتی میذارم ریز ریز بپزه ...ماکارونی رو که تو آب ریختی زردچوبه کمی و نمک و روغن اضافه کن و کلا ماکارونی پر سس خوشمزه تر میشه منظورم رنگ و روشه
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

2706