2737
2734

میخوام برم لیزر ولی خیلی دو دل هستم چون خیلی می شنوم که موهاشون باز دوباره بعد اتمام دوره برگشته چرا باید برگرده آیا به مو بستگی داره یا به دستگاه 

اونایی که نتیجه عالی گرفتن میخوام بدونم موهاشون چجوری بوده و با چه دستگاهی رفتن و راضی ان

یه عده میگن باید شارژ بشه 

دوستم تا جلسه ۱۲ کامل رفته الانم گفتن هر سه ماه بیا شارژ خب این خدا تومن باید هزینه کنیم بازم معلوم نیس کامل بره یا نه

الانم که صد مدل دستگاه اومده هر کدوم میگن مال ما بهترینه

قیمتها هم که خیلی متفاوت از جلسه ای ۳۰۰ بگیر تا جلسه اس یک و خرده ای 

من کلا پر مو هستم و موهای زبری دارم یعنی امروز اصلاح میکنم فردا همه جوونه زدن ولی میترسم کلی هزینه کنم دوباره برگرده 

مثلا خواهرشوهرم سالها پیش رفته برا لیزر چونه ش که موهای زبر در میومد همه رفتن و هیچ وقت هم برا شارژ نرفته

میگم نکنه اینم ترفند مراکز لیزر هست برا اینکه دوباره مراجعه بشه بهشون و طوری میزنن که کامل موها تره

ممنون میشم تجربیاتتون رو بگین 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

موهات هرچقدر زخیم تر و کلفت تر باشن زود تر میرن و احتمال برگشتشونم کمتر مثلا موهای زیر بغل معمولا عالی نتیجه میگیرن چون زخیمه

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

عزیزم شارژ لازمه اوایلش هر ۶ ماه یه بار

ولی خب بعد اتمام دوره خیلیییی موها کم میشن

مثلا مال من بعد از اتمام دوره تا سه ماه کلا درنیومد بعدشم انگشت شمار روی ساق پام

موهای منم زمخت بودن نسبتا

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
2740

لایک

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉

من از ۱۸ سال پیش لیزر میکنم یه بار با یه دستگاه یه جلسه رفتم و هنوز از اون موقع در نیومده،جای دیگه بدنم رو با یه دستگاه دیگه رفتم ولی هر دوسال یه بار یادآوری میرم ،تجربه من اینه حتما باید مو زاید باشه تا از بین بره کرک از بین نمیره،پوست سفید بهتر از پوست سبزه جواب میده،دستگاه آلکساندریت کندلا از هممممممه دستگاهها بهتره

چند وقت یبار یعنی سالی یکبار؟یا سه ماه یبار؟

دیگه بستگی ب رشد موها داره دوره خودش فک کنم 8 جلسه باشه بعدش ک تموم بشه اگه روییش دا‌شتی میری

لایک نکن دوست عزیز. فقط در صورت نیاز 
تا الان به این نتیجه رسیدم دستگاه کندلا از همه بهتره.کسی با این دستگاه رفته

من با این دستگاه فعلا سه جلسه  رو رفتم ، خیلی از موهام ریخته و در نمیاد ، تک و‌ توک مونده ، بیکینی دیرتر جواب میده ، بستگی به پوست هم داره بعضی دستگاه ها به هر رنگ پوستی جواب نمیدن ، 

2706