2733
2739
عنوان

همش فکرهای بد میکنم کمک کنید پلیز

500 بازدید | 12 پست
سلام دوستان چند وقته ازبس خبرهای بد راجع به بیماری و سرطان و مرگ شنیدم همش با خودم فکر میکنم اگه زبونم لال بچه ام یا مامانم مریض بشن یا تصادف کنن یا اتفاقی براشون بیفته من چیکار کنم خیلی اعصابم بهم ریخته میدونمم که خیلی بد اینجور افکار ولی همش باهامه
دیروز دوستم گفت خواهر زنداداشم سرطان سینه گرفته از نوع دوشاخه جهشی یعنی بدترین نوعش طفلکی متولد 59 بوده فوق باهوش و با زندگی عالی ولی ..... یکی از اطرافیان بچه 7 سالش یکی از شاگردهای خواهرشوهرم و ... خیلی سرطان زیاد شده واقعا باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باران باورت میشه من یکى دو روز بود فکر میکردم همچین تاپیکى بزنم منم همینطورم حتى شاید شدیدتر انقدر حالم بد میشه که با این افکار که فشارم میفته و واقعا خسته ام از این افکار ولى نمیتونم کنترلشون کنم تا میام خودمو جمع و جور کنم یه اتفاقى میفته که واقعا ناراحت کنندس الانم دارم گریه میکنم خدایا ارامش میخوام همین
اره منم ناخوداگاه گریم میگیره عسل جون میگن فکر کردن به این مسائل خیلی بده ولی چه میشه کرد باید یک راهی باشه فکرکنم مهمترین چیز تغذیه سالم و نداشتن استرسه ولی آخه چطوری؟ با این روغنها و لبنیات و .......... زندگی های پرمشغله و پر استرس باید یک فکری به حال خودمون کنیم
2740
سلام عزیزم هیچ راهی وجود نداره جز اینکه اول افکار منفی رو از خودت دور کنی دوم اینکه از رژیم سالم و سرشار از آنتی اکسیدان استفاده کنید سوم اینکه از همین الان به بچه هامون راههای سالم زیستن و تغذیه صحیح رو آموزش بدیم به جای غصه خوردن پاشو و در عمل ثابت کن که : من سالم هستم و دوست دارم سالم زندگی کنم پس سعی و تلاش خودم رو میکنم ؛ بقیه اش هم میسپارم به خدا
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
من از الان به دختر کوچولوی 5 سالم یاد دادم که نمک؛روغن اضافی؛خوردن زیاد فست فود، برای بدن ضرر داره در عوض خوردن غذای سالم به اندازه کافی؛خوردن آب در طول روز؛ میوه و سبزی و مغزها برای بدن مفیده حالا اون داره به ما یاد میده که باید مواظب بدنمون باشیم!!!! نگاش کن توی امضام....جیگرش برم من
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
بارانی..منم بجنوردی ام.ولی اصالتا اصفهانی ام.دوس داری بیا باهم دوست باشیم
وقتی دست هایم را بین دستان گرم تو قرار دادم و دلم را به تو......و همراه تو به این شهر غریب امدم نگران هیچ چیز نبودم زیرا خوشبختی را در خانه ی تو یافتم...همسرم
عزیزم منم دقیقا مثل توام از پس به بیماری فک کردم قلب درد میگرفت الان اینجوریم یه نوع افسردگی
✨🌹✨ ✨خدای من... 👈به حضورت، 👈به نگاهت، 👈به یاریت نیازمندم 🍃سال هاست به این نتیجه رسیده ام که"تو" آن مشترک مورد نظری هستی،که همیشه در دسترسی.... 🌺اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ..🌺