2733
2734
ما الان طبقه بالای مادرشوهرم اینا هستیم تا چند وقت دیگه داریم مهاجرت میکنیم یه شهر دیگه دقیقا همون شهری که خواهرشوهرم هم هست البته شوهرم بهشون گفته اوایل خیلی میریم و میایم واسه کار من من پیش خودم گفتم یا من نمیام یا اگر هم اومدم میرم خونه مامانم اینا ...چون میدونم مادرشوهر من بر خلاف دختراش که عزیز دلشن و دامادش که تاج سرشه اصلا حال و حوصله منو نداره این قبلا بهم ثابت شده مثلا اگه خواهرشوهرم بیاد ما هم دعوتیم و گرنه سال به سال یه ناهار یا شام دعوتمون نمیکنه اگه هم بریم خیلی اعیونی باشه نیمرویی چیزی ولی واسه اونا بهترین پذیرایی از کباب و جوجه تا میوه و آجیل که این مدت که اینجا هستن بهشون بد نگذره حالاامروز مادرشوهر میگه من یه پیشنهاد دارم تو زیرزمین که مسکونیه و گاز و یخچال هم داره میخوایم کابینت هم بزنیم که شما میاین اینجا راحت باشین و آرامش داشته باشین من موندم شاید آدم واسه خواب آرامش بخواد اما دیگه شام و ناهارمم باید بیام خودم بپزم؟مسئله اینجاست این طرح وقتی من بیام اجرا میشه و خب طبیعتا شوهر من هیچ وقت نمیاد وایسه آشپزی کنه میره بالا و فقط من مزاحمشونم تازه اصلا هم باهام رودربایستی ندارن که بگم سختشونه مثلا غذایی که از دوروز پیش تو یخچال باشه رو گرم میکنن میذارن جلوی من بی رو دربایستی من خودم حدس میزنم از یه طرف میخوام شوهرم و بچه ام پیششون باشن و یه وقت نریم خونه مامان من و از یه طرف هم نمیخوان برا ما تو خرج و زحمت بیفتن چون مادرشوهر من خیلی خیلی مقتصده
به نظرتون من قبول کنم ؟ مساله اینجاست که من خودم دوست دارم برم با بچه هام پیش مامانم اما مامانم هم مریضه و با شوهر منم خیلی تعارف داره ... شوهر منم آدمی نیست که بیاد خونه بابای من میخوام یه جواب آماده داشته باشم چون مطمئنم دوباره این پیشنهادو مطرح میکنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
به خدا این مادرشوهر ماه به ماه میره مسافرت تا حالا واسه دختر من یه گل سر نخریده اونوقت بیا و ببین واسه دختر و نوه اش چه بریز و بپاشی میکنه این که بهم ثابت شده که منو نمیخواد مطمئنم فقط میخوام یه جوری تصمیم بگیرم که بعدا پشیمون نشم
2706