2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواص سیاه دانه چیست

• بذر سیاه دانه دارای طبیعت گرم است و به علت وجود ماده ای که به نام تیمیکوتون شناخته می شود دارای خواص ضدتشنجی است. مطالعات نشان داده است که این گیاه تشنج را تاخیر می زند و یا مدت زمان آنها را کاهش می دهد.
  • در کاهش تورم معده و نفخ و تخلیه باد معده موثر است.
  • هورمون های زنانه را فعال کنید و قاعدگی را تنظیم کنید.
  • شیر مادران را زیاد است.
  • استفاده از این گیاه همراه با سرکه منجر به از بین بردن کرم از دستگاه گوارش می شود و بعبارتی ضد کرم و انگل است.
  • برای از بین بردن درد در رحم و درد بعد از زایمان، استفاده از ترکیبی از این گیاه در عسل مفید است.
  • جوشانده این گیاه را در سرکه غرغره کنید تا درد دندان آرام شود
  • این گیاه برای درمان بیماری آنفولانزا مصرف می شود.

2731

من یه فولیکول با قطر ۵ سانت داشتم باید عمل می شد ، سیاهدانه خوردم ۳ روز بعد در کمال ناباوری با پریود دفع شد

شبیه یه بادکنک سوراخ بود ! قابل توجه خانم دکترایی که همه چیزو مسخره می کن اما خودشون از درمان عاجزن! 

سلام بهتر هست که سباهدانه را آسیاب کنید و سریع با سه برابر عسل مخلوط کنید و ظرف در دار قرار دهید و ه ...

سلام عزیز اگه هنوز این سایت رو داری میشه کمکم میکنی من میخوام برای باردارشدن سیاهدانه وعسل بخورم اما نمیدونم باید چجوری قاطی کنم یعنی تا چندروز میشه استفاده کرد وقتی سیاهدانه آسیاب وبلافاصله باعسل مخلوط شه

2740
سلام عزیز اگه هنوز این سایت رو داری میشه کمکم میکنی من میخوام برای باردارشدن سیاهدانه وعسل بخورم اما ...

سلام  سیاهدانه رو آسیاب کن نه خیلی پودر نیم کوب باشه  بعدش با سه برابر عسل مخلوط کن بریز تو ظرف درب دار ناشتا روزی یک قاشق مرباخوری بخور اگه تونستی تو دهنت مزه مزه بخوری و بجویی چه بهتر اگر نه هم که همینجوری بخور   اگر ناشتا نتونستی بخوری با فاصله از صبحانه بخور

ولی بهترینش ناشتا و فاصله ۲۰ دقیقه با صبحانه 

زیاد درست نکن برای یک هفته تا ده روز 

از روز اول پریودی تا سه چهار روز بعد تخمک گذاری بخور  بعدش قطع کن

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

ممنون عزیزم فقط من روز چهارم پریودم اشکال نداره ازالان بخورم  

نه عزیزم

سعی کن ایام پریودی خوراکی های باطبع سرد نخوری یا کم بخوری 

ماست و ترشی  و.. نخور

اگه بتونی هر روز کاچی و نخود آب بخوری یا آبگوشت خوبه 

کلا نخود خیلی خوبه حالا یا سویق نخود

روزی نیم ساعت ورزش کن که عرق کنی 

راستی طبیعت چیه سردی یا گرم   کلا بدنن خشکی یا تر

نه عزیزم سعی کن ایام پریودی خوراکی های باطبع سرد نخوری یا کم بخوری  ماست و ترشی  و.. نخو ...

دارم پیاده روی میکنم روزی نیم ساعت بعدش تخمدانم زیاد درد میگیره مشکلی نداره ،کلا من طبعم سرده اما شوهرم گرم راستی عزیز من روغن سیاهدانه هم گرفتم میدونی چجوری باید استفاده کنم

دارم پیاده روی میکنم روزی نیم ساعت بعدش تخمدانم زیاد درد میگیره مشکلی نداره ،کلا من طبعم سرده اما شو ...

اگر طبعت سرده سیاهدانه برات عالیه درد تخمدان ایراد نداره 

کیست که نداری

با روغن سیاهدانه روی رحمت و تخمدانات و کمرت یک ربع ماساژ بده در روز  این هم تا سه چهار روز بعد تخمک گذاری ادامه بده

اگر طبعت سرده سیاهدانه برات عالیه درد تخمدان ایراد نداره  کیست که نداری با روغن سیاهدانه روی ...

نه کیست ندارم فقط همون تنبلی تخمدان ،باشه عزیزم سیاهدانه بزارم یخچال یانه ،به شوهرمم بدم یانه 

نه کیست ندارم فقط همون تنبلی تخمدان ،باشه عزیزم سیاهدانه بزارم یخچال یانه ،به شوهرمم بدم یانه 

نه تو یخچال لازم نیست 

اگر همسرت مشکلی نداره نمی خواد  ولی اگر طبعش سرد بود یا بلغمی خوب بود

نخوداب و آبگوشت عالیه برای خودت و همسرت

2706