2737
2739
عنوان

نیاز به راهنمایی دارم

565 بازدید | 3 پست
دوستان عزیز دختر 2 سال و 2ماهه ای دارم که مدت 2 هفته است که مرتب شلوارشو درمی‌یاره و دوست داره باخودش ور بره. لطفا" منو راهنمایی کنید که چه عکس العملی باید داشته باشم. دیروز هم نسبت به الت تناسلی باباش و من حساس شده بود و با هم مقایسه می‌کرد. ببخشید اینقدر راحت نوشتم. خیلی ناراحتم
چرا ناراحتی عزیزم این حالت ها طبیعی و بهتره به جای منع کردنش از کنجکاوی همه چیز رو براش توضیح بدی دختر خواهر من هم 4 ساله بود که این چیزها توجهش رو جلب کرد و خواهرم این کار رو کرد:
اول اینکه نباید با دیدن صحنه ای که داره خودش رو وارسی میکنه عصبانی بشی و بعد باید ببریش توی اتاق و بهش یه آینه بدی و بگی اگه کنجکاوی بهتره با هم بهت نگاه کنیم و با آینه همه جاش رو بهش نشون بده و بهش توضیح بده که فرق بین دختر و پسر در چیه....... بعد بهش بگو که یه بار با هم توی حمام میتونیم بیشتر و بهتر این موضوع رو بررسی کنیم........... و بعد 1 بار هم با هم حمام کنید و شما هم مال خودت رو بهش نشون بده و بزار همه چیز رو خوب ببینه بعد خودش خسته میشه و هیجان این کار براش تموم میشه و دیگه هرگز این موضوع براش جالب نیست......... اما اگه بخوای هی بگی این کار رو نکن زشته بیشتر کنجکاو میشه که وقتی تنهاست ببینه و چه بسا ممکن به خودش آسیبی برسون...........1 راه خوب برای جا افتادن این موضوع بازی با وسایل پزشکی و بررسی و معاینه خودش که در حضور شما میتونه این کار رو بکنه و مطمین باش بعد از چند بار دیگه از این بازی خسته میشه........ اما باید خیلی مراقب باشی که پدرش در هیچ کدوم از این موقعیت ها حضور نداشته باشه و بهتره که وقتی بابا خونه نیست شما با هم این مشکل رو حل کنین..........
البته دختر شما یه کمی زود داره به این چیزها توجه میکنه اما اشکالی نداره......... الان دختر خواهر من 7 سالش اما همه چیز رو میدونه فقط از موضوع سکس کاملا باخبر نیست........ بچه های امروزی زودتر بزرگ میشن این طبیعی ...
خیالم راحت شد. دیروز هم نسبت به آلت تناسلی پدرش و من کنجکاو شده بود و سعی می‌کرد بگیره. اتفاقا" پدرش مبهوت از من سوال کرد که چیکار کنم ، گفتم اصلا شما بروش نیار. من دارم می‌گردم ببینم باید چه عکس العملی داشته باشم. در هر حال بسیار بسیار متشکرم. ولی نمی دونم چرا اینقدر زود سراغ این مسئله رفته. آخه من و پدرش خیلی مراعات می‌کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پسر من هم همینطور است پسرم از همان 5/2 شروع کرد اول من بی توجه بودم و وقتی بهش میگفتم گوش نمیکرد بدان بچه ها خیلی باهوش هستند حتما مورد سکس دیده حتی خیلی کوچک که این کار را میکندمن این کارهایی که سوفیا جون را گفته کردم باید مانع شد چون بعدا برات گران تمام میشود یک مدتی لباسهای خیلی باز تنش نکن شما وپدرش لباس خیلی باز نپوشید پسر من الان بهتر است چون به صورت عادت در آمده کمی طول میکشد به نظر من من بچه های امروزی با قدیم فرق ندارند الان ما بچه ها را خیلی آزاد گذاشته ایم وتمام امکانات براشون مهیا است وما به خاطر مشغله و کار توجه ای به آنها نمیکنیم سعی کن ذهنش را متمرکز کار دیگری بکنی
2731