2737
2734
من تاحالا شیراز نرفتم عید قراره بعد دو سال خونه نشینی با خانواده بریم سفر نی نی من اون موقع ده ماهه و نی نی خواهرم پانزده ماهه میشه
همون بلفی ام این کاربری قدیمیه منه که تازه یادم افتاده
نمیخوام هزینه اش سنگین بشه اصفهان هم توو فکرمون بود ولی شهر نیاکانمونه و خیلی تکراری شده برام رامسر هم از سرماش میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم توی عید شیراز بعد از مشهد رتبه دومو داره تو گردشگری بنابراین خیلی شلوغه ما که خودمون بیرون نمیریم
عالیترین هوارو شیراز دقیقا وسط اردیبهش داره دقیقا میشه بهشت وای دلم تنگ شدبراای شسیراز اردیبهشتی
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
2740
ببین شیراز تا روز پنجم وششم واقعا شلوغه به خصوص جاهایی مثل حافظیه و سعدی باغای تفریحی که اگه بیاید مطمئنا میخواید به همینجاها سر بزنید دیگه بنابراین بزارید همون اردیبهشت بیاین
رویا جان شما خودتون شیرازی هستین?دیروز به یه هتل توو شیراز زنگ زدم عاشق گویش شیرین شیرازیها شدم به همسری گفتم آدم تا اونجا بره واسه شنیدن این لهجه زیبا میارزه
برای اردیبهشت کجا میشه موند که هزینه اش مناسب باشه?یه خانه سنتیپیداکردمبه نام هتل نیایش یکی هم هتل آپارتمان خانه سبز .در موردشون اطلاعات دارین
اره شیراز یهستم ولی شیراز زندگی نمیکنم
مرسی لطف داری عزیزم راستی یه چیز دیگه معمولا مسئولان محترم دم عید یادشون میفته بیان خیابونا رو بکنن من اگه بودم حتما اردیبهشت میرفتم اونجا
کدوم هتل میخواید برید حالا؟
نی نی مامای عزیز میدونم ولی من هفت ماه بعد عروسی با برنامه خودم:-\بادار شدم و تا الان خونه نشین بودم روحیه ام خیلی خرابه
2706