2737
2739
عزیزم نگران نشو براش دعای مسافر بخون تا برگرده به سلامتی بعدش سعی کنید باهاش تماس بگیرید یا با مسول کاروانش تماس بگیرین
خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
سلام عزیزم شوهر منم روز جمعه رفته ولی دیر به دیر میتونه زنگ بزنه منم خیلی نگران میشم پشیمون شدم اجازه دادم بره. ولی چند ساعت پیش تماس گرفت گفت خداروشکر همه چی خوبه فقط خیلی شلوغه. انشالله همه بسلامت برگردن
دوستای گلم واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستید؟؟؟!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامانم رفته وقتی از ایران خارج شد تا3روز بیخبر بودیم تا خودش زنگید گفت شلوعه خطها انتن نمیدن ..نمیتونن زیاد بزنگن .نگران نباشین
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2742
2738
شوهر منم رفته دوشنبه صبح رفت اخرین بار دیروز ظهر زنگ زده بود که نزدیک نجفن شب تو وایبر گفت رسیدن نجف اما از دیشب تا امشب خبری نبود ازش منم نگران بودم گوشیش همش خاموش بود تا اینکه از یک شماره دیگه اس داد که حالش خوبه و مشکلی اصصلا نیست جای ما خیلی خالیه نمیدونه چرا خطش انتن نداره واسه همین از خط یکی دیگه اس داده بود گفته بود نصفه راه نجف تا کربلا ن و همه چی خیلی عالیه