2737
2734

بچم یکسالشه فقططططط با شیرخوردن میخوابه دیگه خسته شدم واقعا توانی ندارم

روی پامم میذارم که تکونش بدم اصلا نمیمونه و گریه میکنه تا دوباره بهش شیر بدم

هر راهکاری دارید که این عادتو ترک بدم بهم بگید لطفاا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
شاید شیرت سیرش نمیکنه . شیر خشک بهش بده یکی دو وعده . یا شیر خودت رو بدوش بریز تو شیشه بهش بده خیلی ...

نه سیره کاملا...فقط عادت کرده به اینکه مک بزنه...یکسال و سه ماهشه دیگه..دوس دارم روی پام بخوابونمش ولی به زور بلند میشه و گریه میکنه 

باید بذاری یکم بزرگتر بشه یه شش ماه دیگه بعد شیرش بدی براش قصه بگی تا بخوابه و نهایتا باید از شیر بگیریش. هرچی بزرگتر میشن وابستگیشون به شیر مخصوصا موقع خواب بیشتر میشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه های منم پستونک یاد نگرفتن هیچکدوم .عادته دیگه یا باید کلا سختیشو به جون بخری از شیر شب بگیریش که احتمالا باعث میشه روز هم دیگه نخوره . یا این که تحمل کنی تا دوسالش بشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

من به دخترم توی شیشه شیر پاستوریزه میدم بخوره سیر بشه بعد یا خودش خوابش میبره یا تو بغلم میخوابه اگر نتونست هیچ جوری خودشو بخوابونه میاد وصل میشه به من🙄😰

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
باید بذاری یکم بزرگتر بشه یه شش ماه دیگه بعد شیرش بدی براش قصه بگی تا بخوابه و نهایتا باید از شیر بگ ...

میخوام شیر روزشو قطع کنم دیگه...خییییییلی لاغر شدم .بخاطر همین میخوام عادت کنه یه جور دیگه بخوابه ولی نمیشه😪

2706