2737
2739

سلام دوستان من 37 سالمه و مجردم. میخوام رشته ی علوم قرآن و حدیث انتخاب کنم.

رتبه ام هم 31200 شده تو زیرگروه اول انسانی. تردید دارم اصلا تو این سن برم مجدد دانشگاه یانه. قبلا هم پیام نور شیمی خوندم ولی الان بیکارم . دانشگاههایی که میخواستم الان با سوابق تحصیلی شدن. شاید پیام نور قبول بشم. نمیدونم اصلا درآینده میتونم با علوم قرآنی شاغل بشم؟ شما بودین چیکار میکردین؟ اطرافیانم که میگن بیخیال بشم. ممنون میشم نظراتتون رو بگین ممنون

با علوم قرآنی احتمال شاغل شدن خیلی پایین هست عزیزم

اگر می خوای غیرانتفاعی و آزاد بری حداقل رشته ای مثل حقوق برو

اگرچه برای این رشته ها هم باید باز خودت خیلی تلاش کنی تا وارد بازار کار بشی

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ولا منم میخواستم ارشد علوم قرانی بخونم، البته کارشناسیم یه چیز دیگه خوندم ولی چون بیکارم، میخوام یه رشته دیگه بخونم، 

خانوادم زیاد راضی نبودن، الان دارم میرم کلاس زبان، البته کلاس خصوصیه، سطح هارو که بگذرونم قراره اونجا بهم کلاس بدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نازنین جان چرا نمیری یه حرفی یاد بگیری یه ارایشگری یه شیرینی پزی چیزی

باور کن من هشت صبح میرم تا چهار عصر سرکار ده میلیون میگیرم

بعد دوستم درس نخوند رفت ارایشگری یاد گرفت ماه  پنجاه میلیون در میاره

بنظرم جای اینکه بری دانشگاه وقت بزار حرفه ی یاد یگیر

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی
نازنین جان چرا نمیری یه حرفی یاد بگیری یه ارایشگری یه شیرینی پزی چیزی باور کن من هشت صبح میرم تا چه ...

ارایشگری رو نمیتونم ولی به شیرینی پزی علاقه دارم مرسی از راهنمایی عزیزم

2738
ارایشگری رو نمیتونم ولی به شیرینی پزی علاقه دارم مرسی از راهنمایی عزیزم

اگه علاقه داری عالیه یاد بگیر بعدم اول با قیمت پایین بده مشتری جذب کن بعد علاقت گرفت قیمت بالا ببر پیج اینستا بزن الان دخترعمو خودم چند دوره کیک پزی رفت الان کلی درامد داره

تو خونه کار میکنه

تو حتی میتونی از کیک فروشیا.سفارش بگیری 

ولا دختر عموم با همین کیک پزی خونه خرید ماشین خرید 

زمین خرید وضعش عالیه بعد لیسانس حقوقم داره

شغل شما خوبه عزیزم منظمه آرایشگری دنگ و فنگ داره    

من حسابدارم  اما کارم سنگین جدا از کمر درد شدید میگیرم بسکه پشت کامییوتر میشنم از سوزش چشم که نگم برات

دیگه از یه تایمی مثل بارون بهار از چشام اشک میاد

کلن در مقابل کاری ازمون میکشن حقوقش کمه حتی ناهار نمیدن باید از خونه ببریم 

حالا دارم میخونم ببینم ازمون بانک قبول نمیشم 

از این جا بزنم بیرون

من حسابدارم  اما کارم سنگین جدا از کمر درد شدید میگیرم بسکه پشت کامییوتر میشنم از سوزش چش ...

آخی عزیزم درکت میکنم منم قبلا تو شرایط سخت کار کردم تو کارخونه . ان شاالله قبول میشی خیلی تلاش کن بانک ارزششو داره

چ جالب آزمون وکالت قبول نشد؟

ازدواج کرد همسرش مخالف بود که بیرون کار کنه اینم امد این کار کرد انصافن خدا روشکر براش خیلی گرفت 

نازنین مغز اقتصادیش خیلی خوب کار کرد

سنی نداره متولد هفتاد چهار هست

دختر دخترخاله مامانم متولد هشتاد سه هست  رفت خیاطی یاد گرفت  مامانش براش کل وسیله خیاطی گرفت از سر دوز تا چرخ تا هر چی فکر کنی الان دختره همه چیزی میدوز ار رو تختی بزرگ تا لباس عروس تا مانتو کت شلوار هر چی بگی

تو یکسال اون درامد دراورد فقط سی میلیون داد دماغش عمل کرد یه ماشین خرید یعنی درامدش از باباش بیشتره

2706