2737
2734

خانوما سلام لطفاً به من به عنوان یه خواهر کوچیک تر کمک کنید😢😢😢😭😭😭💔💔💔💔 من ۱۸ سالمه و بینهایت زشتمممم بینهاییییت لطفا لطفاااا نگید کسی زشت نیست و .... چون من واقعا زشتم خیلی هم زشتم حتی معمولی نیستم و زشتم سر همین موضوع افسردگی گرفتم میترسم تا آخر عمرم بخاطر این قیافه و اندامم کسی منو نخواد باور کنید مدام تنهام و پامو از خونه بیرون نمیزارم بچگی خوب بودم ولی از دوران بلوغ خیلی خیلی زشت شدم 😭😭😭 خدایا حکمت تو شکر ناشکری نمیخام بکنم بالاخره خدا منو این جوری آفریده فقط چیکار کنم حالم بهتر شع یکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتمادبنفس بایداول رو این کارکنی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2728

حتی اگه زشتم باشی که مطمئنم زشت نیستی از توبدترم هست ،یعنی همه ناز و خوشگلن تو خیابون؟ چرا اینطور فکر میکنی اخه 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2738

عزیزم اینطوری نگو تنت سلامت

بعدشم دیگه الان با ارایش و عمل همه خوشگل میشن 

باطن انسان خیلی مهمتر از ظاهر هست،فکر نکنم از عروس عمه من زشت تر باشی همه تو تعجب بودیم ولی اخلاقایی که داره باعث شد تو چشم پسر عمم باشه

عزیزم تو هم مثل من توهم خود زشت انگاری داری 

من رفتم دانشگاه روزی چندتا پیشنهاد داشتم همه بهم میگفتن خیلی خوشگلی ولی من همش میگفتم نه دماغم بزرگه 

الان ۸ روزه عمل کردم آنقدر زشت شدم ک میگم خدایا غلط کردم ناشکری کردم نجاتم بده 

تو روخدا ناشکری نکن 

همه تو دوران بلوغ زشتن وقتی یه ابرو برداری یا موهات رو یه زنگ بزنی یکم ب خودت برسی و وارد محیط دانشگاه بشی از این رو به اون رو میشی

عکست رو بده اگه مشکلی نیست و بعد پاک کن

اینقدر از خودم بدم میاد که یک عکس هم ندارم از خودم اگر هم بقیه بخوان جایی عکس بگیرم من میگم شما وایسین من بگیرم 

2706