2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من تهرانم نمیشناسم ولی دخترمو ببینید ضرر نمیکنیدhttp://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014010413553053256
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7

از بهترین پزشکان ارتوپد اهواز می توان به دکتر احمد دشت بزرگ و دکتر محمود پامرغی اشاره کرد.

دکتر دشت بزرگ = مجتمع پزشکی مهر

دکتر پامرغی = کیانپارس، خیابان ۵ شرقی

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

از بهترين جراحان ارتوپدي در اهواز دكتر پويان علوي نژاد هستند بخصوص در زمينه  شكستگي و تعويض مفاصل زانو و لگن و جراحيهاي رباطهاي زانو.چند نفر از دوستان خانوادگي من پيش ايشون عمل كردن و بسيار راضي هستن

2740
سلام پدرم مشکل مفاصل داشت به یک متخصص ارتوپد خوب در اهواز مراجعه کرد کارشون واقعا عالی و دکتر ارتوپ ...

سلام عزیزم . منم تعریف ایشون رو زیاد شنیده بودم

مادرم و رای آرتروز  پیش اینشون بردیم خداروشکر خیلی بهتر شدن .

سلام مصی خانم شما آدرس مطب داری ازین دکتر علوی نژاد؟؟؟؟؟؟؟؟

والا عزیزم یادم نیست دقیق . چون با شوهر میرفتیم با ماشین میبرد منم دقت نمیکنم  . ولی اون سری فکر کنم شوهرم  تو گوگل زد اسم دکتر و آدرس و پیدا کرد .

سلام مصی خانم شما آدرس مطب داری ازین دکتر علوی نژاد؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم من قبلا مادرمو میبردم پیش ایشون یه شماره ازش دارم  ولی دیگه نمیدونم تغییر کرده یا نه

۰۶۱۳۳۹۱۶۲۳۳

اگه دکتر خوبی رو میشناسید واسم بنویسید میام میخونم.

سلام عزیزم من فامیلای زیادی تو اهواز دارم،چندتاشون که مشکل مربوط به ارتوپد دارن زیر نظر دکتر پویان علوی نژاد هستن،حتی چندتاشونم جراحی کردنو الان خیلی نتیجه گرفتن

2706