2733
2739
وقتی منتظر بودم خیلی نذرو نیاز کردم یکیش این بود برا 40 تا منتظر ایته الکرسی بخونم اگه میشه اسماتونو بنویسین به نیت هر کی یه بار میخونم ممنون
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سلام منم نی نی می خوام...واسه منم دعا کنی ممنون میشم.
کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
چشم دوستان کن تازه از دکتر اومدم زیاد حالم خوب نیست فردا اسمتونو لیست میکنم و برا همتون میخونم و دعا میکنم اگه قابل باشم فقط زحمت بکشین جواب ندادم هم اسمتونو بگین تا انشالله زودی 40 نفر بشین و منم شروع کنم،ارزو میکنم همتون خیلی زود زود لبخند شادی به لبتون بشینه و دامنتون سبز بشه بوسسسسس
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706