2733
2739
من نی نیم دخمل شده .شوهرم همیشه ازش می پرسیدم چی دوست داری مسی گه فرقی نمیکنه فقط سالم باشه ولی من می دونم ته دلش پسر دوست داره از بچه های پسر خیلی خوشش میاد تا دختر منم فکر می کنم برای اینکه من ناراحت نشم میگه فرقی نمیکنه ولی خیلی پسر دوست داره.حالا من می ترسم بچمونو دوست نداشته باشه یا برای همیشه حسرت به دل بمونه یا از من بدش بیاد.شما ها این موضوع براتون پیش امده؟بعد از به دنیا امده بچتون موضوع چه جوری شد؟
خدا جونم خودت دخترم رو سالم بذار توی بغلم.Lilypie Pregnancy tickers
شوهر منم ته ته دلش پسر دوست داشت ولی به روی خودش نمیاورد ... الان دخترم بهش میگه باباجووووووووووو ..... دلش ضعف میره .... یه تار موی دخترم رو با دنیا عوض نمیکنه ... همه ی پدر ها اینجورین ... نگران نباش .... زیاد هم به روش نیار که تو دختر دوست نداری
دخترم ✿ بهـــار ✿ http://ghasedakmaman.niniweblog.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شوهر خواهر من عاشق پسر بود همش میگفت بچه مرد مرده بچه من با سیبیل به دنیا میاد

بعد خواهرم باردار شد خواهرم قبل از بارداری هم میگفت من دختردار میشم چون از بس این همه رو مسخره کرده خدا بهش دختر میده که دیگه اینکار رو نکنه و خدا هم بهشون یه دختره ناز داد که عزیز همه شده الانم جون و عمر و نفس باباشه خیالت راحت

یه طوری بود که فامیل شوهرخواهرم ازش پرسیده بودن مجید بچه رو بغل میکنه ولی باور کن همه زندگیش دخترشه نمیدونی چجوری و با چه عشقی باهاش بازی میکنه
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
اصلا اینجوری فکر نکن
شوهر خواهر من دختر دوست نداشت

الان یه تار مویدخترشو به دنیا نمیده...وحشتناک دوستش داره
قرصهایی که حال آدم را خوب میکنند، هیچگاه جای خوبهایی که دل آدم را قرص میکنند را نمیگیرند
عزیزم بزار به دنیا بیاد همچین خودشو جا کنه تو دلش که بگه خدا شکر که دختر شد
غصه نخور الان اصلا برات خوب نیست
ضمنا بهت تبریک میگم دختر کوشولوتو انشالله سالم و سلامت به دنیا بیاد
2738
قبل از بدنیا اومدن بچه جنسیت شاید مهم باشه
بعدش فقط وجود خودش مهمه برای پدر و مادر

تازه شوهر شما که خیلی با ملاحظه و با شعوره
شوهر من هم نمی گفت با اینکه می دونستم ته دلش دختر بچه ها رو بیشتر دوست داره

اما حالا که پسره.... عاااااااااااااااشقشه
نه بابا درست میشه...

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2706