2737
2739
عزیزم من دلونگی دارم و ازش راضیم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باور کن بزرگترین کمکی که میتونم بهت بکنم بگم نخر

280 تومن بخارشور دلونگی خریدم یه بار بیشتر استفاده نکردم

حاضرم بیای مجانی ببریش که عین اتیش جلو چشمم نباشه
خدایا مرا که آفریدی گارانتی هم داشتم ؟ دلم از کار افتاده !
2742
سلام عزیزم من خودم کنوود دارم وراضیم.ووولی کارچر هم خوبه.من شنیدم بهتر از کن وود است...من نمیدونم اینهایی که میگن ما ناراضی هستیم چه توقعی از بخارشورشون دارن توقع دارن کف خونه را براشون بلیسه یا برق بندازه ...این بخار شور کف ساب نیست که بابا فقط غبار را از روی زمین برمیداره اگر میخواهید کف خونه برق بیفته باید واکس بزنید و بسابید نه فقط با بخار شور تی بکشید..............
نه کیانا جان نمیخوام زمینو برام بلیسه

بلکه زمانی که میتونی با طی چرخشی خونتو تمیز کنی خیلی کوتاه تر و بی دردسر تر از بخارشوره
خدایا مرا که آفریدی گارانتی هم داشتم ؟ دلم از کار افتاده !
2738
من مگامگس دارم . خیلی راضیم 165 تومن . خیلی بیشتر میارزه ! فشار بخارش و درجه اش خیلی بالاس با قفل ایمیی . خیلی هم خوشگله . گارانتی هم داره . پدر خودم توی شریعتی -قلهک فروشگاه لوازم خونگی داره کنوود-دلونگی و بیم . .. همرو رد کرد و نمایندگیشونو پس داد از بس آشغال چینی بودن و موتور چینی داشتن و زود خراب می شدن

من از مگامکسم راضیم با این قیمت خیلی خوب بود .
http://iran-meshop.net/index.php?id=229