2737
2739
عنوان

چطور آرد برنج خونگی درست کنم؟

34937 بازدید | 7 پست
دخترم به پایان 4 ماهگی نزدیک میشه و میخوام کم کم شروع کنم به دادن کمکی ...(وزنش دو برابر تولدش شده)

شنیدم آرد برنج خونگی خیلی بهتره ...کسی میتونه راهنماییم کنه که چطور درست کنم ؟

لطفا اگه تجربه ای در مورد دادن کمکی از این سن دارید بهم بگید..ممنون میشم
با خرده برنج ایرانی هم به صرفه تره و هم خوشمزه تر .برنج رو باید 4-5 ساعت بخیسونی بعد آبکش کن و روی یک پارچه پهن کن مرتب باید زیر و روش کنی تا همش خشک بشه. خیلی تو آفتاب مستقیم نذار چون مزه میگیره. بعد بریز تو نرم کن تا پودر بشه. نوش جونش.
این تجربه من بود بقیه شاید تجربیات بهتری داشته باشن.در ضمن پسر من که زیاد فرنی دوست نداشت برای همین سوپ رو زودتر براش شروع کردم.
من زیاد نمیام نظر بدم ولی خواستم واسه اینکه نی نی داری چیزی بگم که تو وقتت خیلی صرفه جویی بشه:
بیا مثلا اگه میخوای فرنی درست کنی هر مقدار که دوست داری توس باشه رو بریز تو تنگ میکسر -مخلوط کن- منظورم هموناییه که مثلا شیر موز توش درست میکنیم. بعد از 2،1 یا 3 ساعت میکسر رو روشن کن! همین و بس بعدش بزارش روی حرارت...به همین راحتی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740