2733
2734
بچه ها سلام بچه ها مشکل من مشکل ایمنی و سقط مکرر است خانم دکتر تقوی برام معرفی کردند اگر باهاش ارتباط داشتید چه جور دکتریه چند تا چند تا مریض می بینه دیدید موردایی که سقط مکرر بودند و ازش جواب گرفتند ممنونم که بیایید و از نظرات همدیگه استفاده کنیم . من کلوپ سقط مکرر هم می رم ولی صحبت با همسهری یک چیز دیگه است .
خدایا مطمئنم که حواست به من هم هست من منتظر رحمتت هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به خدا دیگه من نمی دونم توی تبریز برای آزمایشهام و یک دکتر خوب در زمینه سقط مکرر کجا برم ؟ درمانده شده ام ترا خدا اگر کسی اطلاعات داره بده
می گذاره همسرامون هم بیاد تو یا نه من خیلی از سوالاتمو یادم میره فکر کنم اگر دو تایی بریم سوالاتمونو خوب بتونیم بپرسیم نمی دونی عزیزم چند تا چندتا مریض ویزیت می کنه از خواهرت برام بپرس لطفا
2706