2737
2739
دختر من دو سال و نیمه هست، خیلى وقته که توى فکرم که پوشک رو ازش بگیرم ولى اصلاً آمادگیشو نداشت، منم گذاشتم به اختیار خودش تا کاملاً آماده ى این موضوع بشه، تا حالا که امتحاناتم تمام شد دیدم الان دیگه وقتشه، خیییییییییییلى راحت تر از اون غولى که واسه ى خودم ساخته بودم از یاد گرفتن این مهارت توسط دخترم، تونستم بهش یاد بدم و در طول چهار روز یاد گرفت که خبر بده تا ببرمش دستشویى، البته روز اول و دوم سخت بود ولى امروز دیگه کامل همه ى دستشویى رفتناش تحت کنترلش بود و اصلاً خودشو خیس نکرد، گفتم به مامانایى که مثل من یاد گرفتن این مهارت رو یه کار بزرگ و سخت میدونن بگم اگر بوقتش اینکار انجام بشه مثل آب خوردن آسونه و نتیجه ش هم لذت بخش، همگى موفق باشید.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
هورااااااااااا

خیلی راحت تر از اونیه که آدمو میترسونن...همه چی....از زایمان و شیردهی و از شیرگرفتن تا همین پوشک و ..
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آفرین
خسته نباشی دعا کن من هم بتونم این مرحله رو راحت بگذرونم منم یه غول ازش ساختم
البته دختر من تازه ٢٠ ماهشه
در آغوشم که میگیری.... آنقدر آرام میشوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم***
مرررررررسى ماماناى مهربون، Rosemond، بستگى به بچه داره که خودش کى آماده بشه، دختر من توى 30 ماهگى آماده ى یادگیرى بود ولى بعضى بچه ها زودتر عزیزم.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
2738
بهاری زایمان راحته نگران نباش فقط بستگی به این داره که باهاش چطور کنار بیایی
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
به نظر منم زایمان خییییییییلی راحتتر از اون چیزی بود که همه میگفتن البته من سزارین بودم ولی ذره ای درد بعد از عمل نداشتم
در آغوشم که میگیری.... آنقدر آرام میشوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم***
2706