2737
2734
سلام دیشب دعوای شدیدی با شوهرم کردم . خیلی شدید اونم هولم داد و دو بار دستشو گذاشت رو صورتم یعنی طوریکه با دستش هولم داد منم کولی بازی درآوردم هر چی از دهنم درومد بهش گفتم چاقو برداشتم بهش حمله کردم خلاصه کنم خیلی شدید میخواستم زهر چشم بگیرم که دیگه غلط اضافه نکنه حالا از طرفی قراره فردا با خانوادش بریم شمال چیکار کنم البته مامانش اینا طبقه پایین میشینن حتما فهمیدن دعوا کردیم به مامانش بگم من نمیام خودتون برین ( جا رو من از طرف محل کارم گرفتم یعنی ممکنه من نباشم راهشون ندن) موندم چیکار کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه دوست داری دعوا زیاد کش پیدا نکنه ، حتما مسافرت رو برو ولی اصلا و ابدا بهش محل نده ، با توجه به اینکه میگی خودت جا رو گرفتی ولی اگه برات مهم نیست ادامه دعوا. بگو من نمیرم اونوقت شوهرت برای اینکه ضایع نشه میاد منت کشی
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2731
با این شوهر نادان آخه سر هیچی دعوامون شد. کلا عصبیه همش با بچه دعوا داره میگه تو بچه رو لوس کردی دیشب یک لوسیونی کتر داده بود که داشتم میزدم بچه اومد ازم گرفت یکم ریخت رو فرش پرید به بچه که چرا ریختی و .......... منم گفتم من تمیزش میکنم چرا میپری به بچه خلاصه از همینجا دعوا شروع شد
ولی یه چی بهت بگم ناراحت نشو ، همه ما دعوا میکنیم ولی این چاقو کشیدنت چیه عزیزم دور از شان یه زن هست ، همه برای خودت و هم برای شوهرت بد هست
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2738
دیروز منم با بچه ها داشتم توپ بازی میکردم توی اتاق ، آقا عصبانی شده و بچه ها رو صدا زده حق ندارید برید بازی کنید ... فقط میخواست من یه چی بگم یه دعوای عظیم بشه ، منم محل ندادم آخرسر خودش به بچه ها گفته برید بازی کنید ولی جیغ نزنید عجب از دست این مردا
عزیزم چراموضوع به این کوچیکی روانقدکشش میدی تابه توهین وچاقوکشی برسه بیچاره بچه چه استرسی بهش واردشده دیشب..این چیزاارزش دعوانداره
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
باران جان خب عزیزم ایشون خونه رو به نامت زده ولی درکنارش خوب نیست این جمله ت نامردی اگه ....
ببخشیداون حالافک میکنه شماچقدبیجنبه ای یه خونه به اسمت زده برای خودت قلدری شدی وطلاقم میخوای
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706