2733
2734
عنوان

مادرشوهرم ۱۰ روز قبل از زایمانم ..

2281 بازدید | 117 پست

امروز فهمیدم مادر شوهرم ۱۰ روز قبل از زایمانم وقت پیکر تراشی گرفته   بعدش گفت بچه رو وقتی بدنیا اوردی بیار من ببینم 

منم گفتم ببخشید من نمیتونم بعد زایمانم بچه رو بیارم شما هروقت حالتون خوب شد بیایید بهش سر بزنید 

اعصابمو خورد کرد...

بخدا حسود نیسدم نامردی کنم و.. ولی انتظار داشتم برای اولین نوه اش و بچه ی پسر اولش یکمی بیشتر ارزش قائل میشد 

چون از اول میدونستن من شهریور زایمانمه ولی خب براش مهم نبوده اصن   هوف 

میشه راهنماییم کنید چجوری رفتار کنم باهاش حس میکنم چون هورمون هام بهم ریخته تصمیم درستی نمیتونم بگیرم 

پیش خانوادمم صدرصد آبروم می‌ره چون برای بازدید نمیاد 

...

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند سالشه پیکر تراشی؟

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستی فرستادی یا لایک کن یا بهم خبر بده🥰♥️♥️دعا کنید برام بچه ها ؛دلم میخواد اون اتفاقی که باید برام بیوفته 🥺♥️همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی( شعرشو دوست دارم عشقو عاشقی در کار نیست😐😂) اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن من زبون ندارم چیزی بگم ولی دلم میشکنه اون دنیا باید جوابگو باشی😂♥️

آبروت بسته به چه چیزایه 

این زندگی دوسه روزه رو سختتتتتتتت نکنین اه

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2740
چ اشکال داره بزار ب خودش برسه. حساس نباشید و انتظارم از کسی نداشته باشید آسون بگیری آسون میگذزه سخت ...

من ب رسیدن ب خودش ک مشکل ندارم مگ من می‌خوام پولشو بدم 

ولی خب بنظرم ارزش قائل نشده واسمون بعدشم میگ تو بچه رو بیار من ببینم

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
۴۸

عجب😐😐🤦‍♀️

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستی فرستادی یا لایک کن یا بهم خبر بده🥰♥️♥️دعا کنید برام بچه ها ؛دلم میخواد اون اتفاقی که باید برام بیوفته 🥺♥️همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی( شعرشو دوست دارم عشقو عاشقی در کار نیست😐😂) اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن من زبون ندارم چیزی بگم ولی دلم میشکنه اون دنیا باید جوابگو باشی😂♥️
آبروت بسته به چه چیزایه  این زندگی دوسه روزه رو سختتتتتتتت نکنین اه

ینی بنظرت خیلی حساس شدم نسبت ب این موضوع؟؟؟

2706