2737
2734
دکمه اش رو که فشار می دم عدد 1880 میاد که یعنی دماسنج سالمه بعد آخرین عدد دماسنج قبلی رو نشون می ده بعد l c رو نشون می ده و بعد دمای خود بدن رو حساب می کنه بعد از این که عددی رو نشون می ده بوقی می زنه اونوقت شروع می کنه به شمارش و حالا حالا ها رو یه عدد نمی مونه هی زیادتر می شه بعد هم که دماسنج خاموش می شه حالا من نمی دونم دمای اصلی کدومه اون عددیه که دماسنج بوق می زنه یا اون عددیه که بعد از بوق هی داره میره بالا گیج شدم!!!!!!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
سلام. دیجیتالی که خوبه. من 3ساله دارم. مال منم تقریبا همین شکلیه . اول دکمشو فشار میدم یه بوق میزنه بعد میذارم زیر بغل دوباره باید صبر کنی تا بوق بزنه . چند تا بوق ممتد میزنه . یه عدد وایمیسته این ه دمای بدنه . البته زیر بغل باید0/5 درجه اضافه کنی . یعنی اگه عذد روی دستگاه 37 بود یعنی دمای بدن 37/5 هست. خیلی سریع وراحته .
تولد پسرم بهترین لحظه زندگیم
موقع روشن کردن یه بوق می زنه بعد از این که زیر بغل می ذارم دما رو اندازه می گیره و روی یک عدد بوق ممتد می زنه و بعد از اون دوباره عدده هی بالاتر میره تا دماسنج خاموش می شه
حالا نمی دونم به عدد بوق ممتد توجه کنم یا اون عددی که بعد از چنذتا بوق هی داره میره بالا
تو جعبه اش هم حرفی از بوق ممتد و بالا رفتن اعداد نزده فقط گفته بعد از این که دما رو حساب کنه L0 یا H0 رو نشون می ده که برای من دماسنج خاموش می شه