2733
2734
عنوان

بارداری

111 بازدید | 11 پست

سلام شبتون بخیر اگه میشه بدون قضاوت جوابمو بدین خواهش میکنم توهین نکنید.من یک سال و نیم قبل پسرم تو شکمم مرده بود تو 34هفته بدون دلیل.من و شوهرم خیلی ضربه خوردیم شوهرم خیلی بدتر از من هنوزم خوب نشده بعد یک سال من به زور گفتم اقداک کنیم همش میگفت بدنم ضعیفه و حتما باید دوباره پسر بشه اولین بچمون زد و من باردار شدم و الان بچمون دختره شوهرم کلا بهم ریخته دعوا میکنیم باهم اصلا زندگیمون دیگه خیلی بهم ریخته میگه باید سقط کنیم میگه اولی باید پسر باشه جای اون یکی پر بشه بعدش دختر اصلا هیچ جوره قبول نمیکنه من چبکار کنم بنظرتون ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما این سقط کردی ، از کجا معلوم بعدی پسر میشه؟؟؟؟؟؟

دقیقا این حرفو بهش میگم میگه رژیمشو میگیریم بعد روز تخمک گذاری اقدام میکنیم اصلا حرفامو قبول نمیکنه الان یک ماهه فقط جز و بحث داریم میگه هرکاری میکنم به دلم نمیشینه گریه میکته همش میگه پسرمو میخام بخدا درمونده شدم

2731

عزیزم همسرت خیلی بی منطقه 

از کجا معلوم اینو سقط کنید و بعدی پسر بشه 

ینی اگه پسر نشد همینجور سقط میکنید طفل معصومارو🥲

بزار این بدنیا بیاد بعدش که بزرگ‌تر شد زیر نظر دکتر برا پسر اقدام کنید

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
بهش بگو خواست خدا بوده که دختر شده بعضی ها واسه داشتن بچه چقد هزینه این دکتر به اون دکتر میکنن بگو ن ...

آره همینارو میگم بهش میگه نه ما درست اقدام نکردیم دختر شد الان علم پیشرفت کرده براحتی میشه پسردار شد همش منو متهم میکنه میگه تقصیر تو شد عجله کردی بخدا منم بخاطر روحیه دوتامون گفتم اقدام کنیم

دقیقا این حرفو بهش میگم میگه رژیمشو میگیریم بعد روز تخمک گذاری اقدام میکنیم اصلا حرفامو قبول نمیکنه ...

والله من تو اقدام بودم، روزای تخمک گذاری نشد رابطه داشته باشیم، ولی بچه پسر بود.

البته من سقط کردم، بخاطر سندروم داون.

به شوهرت بگو، خوب شما یه بار تجربه تلخ داشتین، فقط سالم دنیا اومدنش مهمه.

به خدا من آمینو سنتز دادم، اینقدر به فکر نتیجه سندروم بودم، اصلا به فکر دیدن جنسیت نبودم.

موقع سقط دیدم پسر، به شوهرم گفتم، گفت تو برگه نوشته بود دیگه، ندیدی مگه

عزیزم همسرت خیلی بی منطقه  از کجا معلوم اینو سقط کنید و بعدی پسر بشه  ینی اگه پسر نشد هم ...

بخدا اصلا منطقش قبول نمیکنه همش میگه پسرمو میخام وسایلاش مونده باید پسر بیاریم بعدی دختر.همش میگه اگه بعدی پسر نشد دیگه کاری ندارم میگه همه خوشحال میشن دختردار شدیم (آخه وقتی بچه قبلیمونو فهمیدن پسره کلا فامیل باهامون قطع ارتباط کردن)

والله من تو اقدام بودم، روزای تخمک گذاری نشد رابطه داشته باشیم، ولی بچه پسر بود. البته من سقط کردم، ...

عزیز دلم الهی خدا یه بچه سالم بهتون بده بزودی.آره بخدا میگم پسر باشه سالم نباشه میخاییم چیکار اصلا ته دلشم فک کنم نمیخادا ولی زبونی بیچارم کرده و همش دعوا.میگم اگه خدا میخاست میداد دیگه

بهش بگو، این بزار دنیا بیاد مال من، بعدی رو به دستورات و روش تو اقدام میکنیم تا پسر بشه و مال تو باش ...

اصلا یه حرفایی میزنه شاخ در میارم بهش میگم گفتم بزار دنیا بیاد چند ماه دیگش اقدام میکنیم آره ایندفعه میگم میزارم میرم تنها زندگی کنم

اصلا یه حرفایی میزنه شاخ در میارم بهش میگم گفتم بزار دنیا بیاد چند ماه دیگش اقدام میکنیم آره ایندفعه ...

بنظرم حالا ک اصلا با زبون خوش متوجه نمیشه بزن به اون در 

گریه و جیغ ‌داد کن بگو تو زن حامله رو عذاب میدی من حالم بده بچم سقط شده و این شده دلخوشیم تو بجایی که منو دلداری بدی همش داری استرس بهم وارد میکنی بعدم الکی به تهدید بگو یکبار دیگه حرف سقط بزنی یه لحظه هم وانمیستم تو خونه زندگیت 

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام