2733
2734
عنوان

خانوما میشه بیایید

130 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من امروز باید پریود میشد نشدم. چند ماه هم بود دقیق سر وقت میشدم امروز که موعدم بود نشدم علایمی هم ندارم بیبی هم گداشتم منفی شد فقط دمای بدنم پایین نماد همین علامتم فق همینه 

خب بعضی وقتا چند روز اینور اونور میشع

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا انقد گرممه دمای بدنم رو36 و نیم رو 37 و خورده ایه گرممه فقط

نمیدونم والا

خب تابستونع منم امروز با این ک زیر کولر بودم عرق میکردم

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

منم مثل تو بودم یک روز و نیم بعدش پریود شدم

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2740
من چندین ماهه سر وقت میشدم دقیقن همون روز ولی این ماه فعلا نشدم

خب فعلا چن روز صبر کن شاید شدی یک روز تا چهار روز اینا اشکال نداره

ان شاء الله که خیره و نتیجه خوب بگیرید....

حالا منم یه سوال دارم روز یازدهم دوره هست به موقع هم شروع شد و هم به موقع تموم.

اقدامی هم هستم امروز هم لک بینی داشتم هم کمردرد ممکنه اینقدر زود نتیجه بگیره ،هیچجوره نمیشه نتیجه گرفت،... برعکس هم خیلی کار دارم هم فردا مهمونی دارم ذهنم مشغول شده ...

چون سابقه سقط داشتم یه خورده نگرانم... میشه دوستان راهنمایی کنن

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن