2737
2739
سلام
همسرم برای یه سفر کاری باید 20روزی رو بیاد آبادان
من و دختر سه سال و پنج ماهم هم قراره همراهش بیاییم.
آب و هوا اونجا چطوره؟
با توجه به اینکه کار همسرم بیرون از آبادانه من تنها باید بمونم، جاهای گردشی داره؟
امنیتش چطوره؟
ضمن اینکه من شش ماهه باردارم.
بیمارستان یا مرکز درمانی مناسبش کجاست؟
کلا هر چیزی که لازم هست بدونم رو بهم بگید.
لباس گرم لازم دارم برای اونجا؟
وضعیت گرد و غبار چطوره؟اینو برای دخترم میپرسم که اگزما داره و گرد و خاک براش بده و البته گرما هم .
سلام . البته من ساکن اهوازم ولی به لحاظ آب و هوا فرقی ندارن . فقط چند تا از سوالاتونو میتونم جواب بدم . یکی اینکه هوا الان اینجا عالیه . در روزهای آینده بهتر هم میشه . آلودگی رو نمیدونم . ولی الان که خوبه و گرد و غبار هم نیست . من خودم سالی یکی دوبار میرم آبادان . اونجا حوصلتون سر نمیره بازارهای خرید زیادی داره . من که خیلی دوست دارم .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ساکنه ابادانم
لباس گرم بردار چون نمیدونم اونجا که اقامت میکنی گاز کشی باشه یا نه گرد و غبار که نه گرما هم نه الان الان هوا تقریبا سرده
سلام تورو خدا برام دعا کنید همه چیز جور شه زود برگردم شهرم
2742
مرکز خرید که داره پاساژ جزیره خیابون احمد اباد بازار مرکزی کادوس ته لنجی ها و......... در ضمن میتونی خرمشهر هم بری اینم بگم تنوع و شیکیه جنسای ابادانو خرمشهر نداره
بیمارستان شرکت یا همون او پی دی هست سعی کن با شخصی نری با تاکسی خطی یا اژانس برو در ضمن بازار کویتی ها رفتی چونه بزن اخه خیلی قیمت الکی میگن اگه بفهمن مسافری
2740
رو به روی بازار مرکزی بازار ماهی فروش هاست خرمشهر هم که دو تا داره
رستوران که زیاد داره فست فود بخوای ایرانویچ ادرس پارک شاپور
پاپییون روبه رو بازار مرکزی
رستوران پا کستانیها اول ته لنجیها
رستوران ایران زمین فلکه مجسمه
رستوران فرایین خیابون منتظری
رستوران بابا طاهر خیابون زند (4 سال مشتریش هستیم)خیلی راضیم از غذاش
2706