2737
2739
سلام بچه ها من عقب انداختم و صبح یه بی بی چک مارک مدیکور گرفتم هیچ وقت مثبت نمی شد ولی بلافاصله دو خط پر رنگ افتاد بعد عصری یه مارک دیگه گذاشتم مثبت نشد الان یعنی چی؟یعنی من حامله هستم یا نه؟
الهی و ربی من لی غیرک؟
فردا صبح با اولین ادرارت باید بذاری
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یه دکترمیگفت کسایی که بی بی چکشون مثبت میشه قطعاباردارن...........بعضی مارکهاممکنه نتونن هورمنهای پائین روتشخیص بدن............ولی شمامیتونی فردابری تست بتابدی تاخیالت راحت بشه..........انشاالله بارداری
2740
سلام به همگی من چند ماه پیش یه بار باردار شدم نه ازمایش خونم مثبت میشد نه بی بی چکام ولی بعد از گذشت 9 روز ازم مثبت شد.اون دفعه توی هفته 9 به دلیل عدم تشکیل قلب سقط شد. حالا این دفعه از دادم منفی شد ولی بی بی چکم مثبت!فکر کنم نباید امیدی داشته باشم با این وضعیت نه؟ نمی دونم بخدا خیلی علایم بارداری دارم مثل تهوع،یبوست،دل درد،ترشحات زیاد،گر گرفتگی و .... اصلا موندم
الهی و ربی من لی غیرک؟