2737
2734
من به خاطر کنسلیهای مداوم سیکلم باید پچ استرادیول بگیرم این چه کوفتیه؟؟///
انما امره اذا اراد شی ان یقول له کن فیکون................فقط کافیست او بخواهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهتاب خانوووم الان مثلا کمک کردی یا با اخی گفتنت اومدی همدردی؟!!!ا
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2742
مهتاب خوشبختم عزیزم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
من حدود۶ساله ناباروری دارم مشکلم تنبلی تخمدان و پلی کیستیکه چند سال پیش یک بار iuiشدم که متاسفانه رد شد یک بارم رفتم برا ivf که بازم فولیکولام رشد نکردن و وسط سیکل کنسل شد بعد یک سال و نیم دیگه هیچ دکترینرفتم الان رفتم پیش یک دکتر گفتم میخوام iuiبشم بهم hmg داد ولی رشد نکرد فولیکولم گفت برو ماه بعد بیا این ماه که رفتم بهم ۶تا گونال داد که شبی دو تا بزنم از ۷پریودی تا نهم و سه تا هم شبی کلومیفن بخورم رروز ۱۱پریودی رفتم سونو گفت تخمدان راست حاوی فولیکول ۱۵-۱۴-۱۴-۱۳و تخمدان چپ هم فپلیکول۱۳-۱۱-۹ دکتر که دید گفت چهار تا گونال دیگه هم بزن و پونزده پری بیا زدم و رفتم سونو فولیکولم شده بود ۲۰-۱۹-۱۹-۱۷تخمدان راست که اندازه تخمدانم خیلی بزرگ هم شده بود و چپ۱۵-۱۳-۱۰ که آخر سونو نوشته بود مایعی اطراف تخمدان و رهم رویت شد دکتر که دید hcgدو تا داد زدم و ۱۶پری هم iui کردم
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا
2740

عزیزم منم مشکل شمارودارم ،پارسال دوباربه خاطراینکه آندومترم به اندازه کافی رشدنمی کرد،سیکلم متوقف شد،وبه من گفتن که بایدازپچ استرادیول استفاده کنم،متاسفانه توی ایران نه تولیدمیشه ونه واردمیشه ،من بعدازیکسال تونستم ازآلمان تهیه کنم،حالاهم شماروناامیدنمیکنم انشاا... که حتمابتونیدتوی ناصرخسروپیداکنید،اینجاایرانه ،متاسفانه همه چیزرانت هستش،امیدت به خداباشه عزیزم ،همه چیزروبسپاربه پروردگار،ومن حالاکه بعدازاین همه مدت تونستم پچ پیداکنم متاسفانه یه تومور توی سرم پیداشده ولی ناامیدنیستم ودارم پیش میرم ،ببخشیداگه پرحرفی کردم،خدابرای هیچ بنده ای بدنمی خواد...

سلام عزیزم میدونم تاپیک برا چندسال پیشه

منم مشکل شمارو دارم آندومتر رحمم نازکه چطوری حلش کردین 

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪