2737
2739
پسرم بیست ماهه هست یک ساله که کار نمی کنم فکر کنم تا یک ماهه دیگه باید سر کار برم نمی تونم تصمیم بگیرم دنیای رنگین یا ماهین ظفر تعریف اوند رو هم خیلی شنیدم ولی تو این سن فکر نکنم پذیرش داشته باشه نمی دونم چی کار کنم
سارا جان من تمام مهد های منطقه رو امتحان کردم. شدیدا هم وسواس دارم ولی آخرش به ماهین راضی شدم چون مدیرش یک انسان واقعی است و خیلی چیزهایی براش مهمه که توی مهدهای دیگه اصلا نمی بینی. آوند به درد بچه کوچک که اصلا نمی خوره. به نظرمن حتی به درد زیر 4 سال هم نمی خوره. بچه باید خیلی مهارت بدنی خوبی داشته باشه که بره آوند. دنیای رنگین هم به شدت شلوغه. من اونجا هم گذاشتم مدتی ولی اینقدر شلوغه که حساب از دستشون در میره. توی ماهین واقعا از بچه ها مثل بچه های خودشون مراقبت می کنن. مدیر مهد به تک تک بچه ها اشراف داره. واقعا براش دعای خیر می کنم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم مهد دنیای رنگین نذار کلاسشون خیلی زیاده خیلی هم خوش برخوردن ولی بی نهایت شلوغه و نمی تونند به همه رسیدگی کنن من دوماه بچه مو اونجا گذاشتم ولی همش بچه رو خواب الود تحویل می گرفتم نمیدونم نمی خوام گناهشون رو بشورم ولی اصلا راضی نبودم به خورد خوراک که اهمیت نمی دادن مدام هم بچه رو می خوابوندن بی نهایت هم پولکی هستن
در آغوشم که می گیری این قدر آرام می شوم که نفس کشیدن یادم می رود
2740
لطفا برای نجات صبا و برگشتش به زندگی به اشتراک بگذارید

دوستان عزیز صبا شدیدا جهت تامین نیازهای پزشکی و وسائل مورد نیازبه حمایت مالی شما نیاز دارد

www.sabayepedar.net

توضیح در مورد وضعیت صبا لطفا دانلود نمائید

http://blog.sabayepedar.net/content/%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B5%D8%A8%D8%A7-part1/