2737
2734
با توجه به اینکه سبک عکاسی برای بچه ها بخصوص تو این سن فرق می کنه و دیگه نمی شه از این ژست های نوزادی بهش داد به نظرتون کدوم آتلیه می تونه برای دخملک دو ساله من پیشنهاد بهتری باشه
فروشگاه اینترنتی پی پانی ارائه بهترین مدل های شومیز
من برای شب یلدا پسر ناز 1.5 سالمو بردم اتلیه اوا خیلی خوب شد.اتلیه صها هم خوبه
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
قیمتهاشون یکی بود؟

من خیلی دوست ندارم اسباب اثاثیه و اسباب بازی و دکور دور و بر بچه باشه دوست دارم سوژه خود بچه باشه نه بین یه عالمه دکور گم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه اینجوری میخوای باید ببری آتلیه فیلیک
کاراش خیییییییییییییییلی خاص هستش و قیمتاش هم بالا
عکس نوزادی دخترم رو اونجا انداختم
می تواندمچم رابگیرد ،اماهمیشه دستم رامیگیرد،خدارامی گویم....
تقریبا یکی بود.مثلا عکس 40*80 توی اتلیه اوا شد 135 تومن
اینا البوم وطرح برای خودشون دارن می تونی بری هر کدوم رو که مد نظرت بود انتخاب کنی
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
2740
ممنون نرگس جان.
برم سایت آتلیه سه سیب رو ببینم

فیلیک رو دیدم برای عکس های 1-5 سالش همچین چیز خاصی نبود به نظرم تو حوزه نوزاد خوب کار می کنه
2706