2733
2734
سلام آیلا جون آره منم خیلی بهش اطمینان دارم الان 3 ماهه رفتم زیر نظرش تمام آزمایشات و...رو انجام داد و این ماه قراره آی یو آی بشم برام دعا کن
تلفن مطب:6281444
آدرس:پل زرگری ساختمان سینا طبقه اول

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام من تازه عضو این سایت شدم من حدود 1سال تحت نظر دکتر البرزی هستم که بعداز انجام آزمشخص شد شو ضعیفه به پیشنهاد دکتر باید میکروزیفت بشم مخواستم بدونم کسی انجام داده موفق شده هزینهاش چقدر میشه
سلام هستی جون انشاله که نتیجه میگیری ////همینکه دکترت البرزیه کلی جلو هستی
شما اولین روش درمانتو دکتر زیفت داده؟؟؟؟آی یو آی یا روشهای دیگرو پیشنهاد نداد؟؟؟؟؟
سلام نه نازی جون اولین پیشنهاد دکتر زیفت بود چون شو خیلی ضعیفه ولی خودم سالم هستم ولی شوهرم راضی نیست میگه هر موقع میل خدا باشه میده ولی من میگم تا سنمون پایینه بتونیم کاری بکنیم نظر شما چی؟
2738
بچه ها یه پیشنهاد دارم برا همتون اگر زیر نظر البرزی هستید و بهتون چند ماه فرصت باردار شدن طبیعی داد قبول نکنید و بگید من همین الان می خوام باردار بشم چون برای من 3 سال طول کشیده و حتی بعد از عمل تخمدانهام دوباره کیستم برگشته
خانومایی که با آی یو آی تعیین جنسیت کردن
لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید و یا انجام دادید ما را هم راهنمایی کنید
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392
توی این کلوب منتظرتون هستیم لطفا اگه اطلاعاتی دارید ما را هم راهنمایی کنید
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو
خانومایی که با آی یو آی تعیین جنسیت کردن لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید و یا انجام دادید ما را ...

سلام خانومی..شما ای یوای تاحالاانجام دادین?

خدایااا هزارن هزار مرتبه شکرت بخاطر معجزه ت😍🙏🏻
خانومایی که با آی یو آی تعیین جنسیت کردن لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید و یا انجام دادید ما را ...

سلام خانومی..شماطبیعی باردارشدین?

خدایااا هزارن هزار مرتبه شکرت بخاطر معجزه ت😍🙏🏻
عزیزم میگن دکتر خوبیه ایشالا موفق بشی راستی اگه شماره و ادرس مطبش هم داره برام بزاری ممنون میشم

سلام . ببخشید ایشون همون دکتر البرزی هستن که لاپروسکوپی انجام میدن؟  به من گفتن آدرس مطبش تو خیابون مطهری

2706