2733
2739
عنوان

دکتر پوست و مو در اصفهان

942 بازدید | 2 پست
سلام خانوما می شه بهترین دکتر پوست و مو عالی توی اصفهان اگه می شناسد معرفی کنید برای درمان ریزش مو می خوام مرسی
برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید

من چند ساله ریزش مو دارم و دکترای معروف اصفهانو تقریبا رفتم از الهه باطنی،مسلمی،کریمی راد و...از همه بدتر مریم ملکی از جمله کسایی بودن ک رفتم و مریم ملکی بعداز کلی هزینه الکی ک فک کنم تو دوسه جلسه شد با حدود دوسه میلیون چپاول ریزش موهامو بدتر کرد و بعد با کمال بیشرمی گفت من دیگه معذورم!!!اما بعد از ریزش مو خیلی خیلی زیادی ک داشتم و تقریبا نصف موهام ریخت و روزانه مشت مشت میومد پایین رفتم پیش الهه هفت برادران تو شیخ صدوق البته زنگ زده بودم به مطب دکتر نیلفروشزاده تهران ک گفتن ایشون دکتر معتمدشون توی اصفهانن و رفتم و واقعا نتیجه گرفتم تا الان ک حدود پنج روز از مصرف داروهام گذشته درضمن خیلی خانوم باادب و فهیمی هستند داروهایی ک توی دوران قبل تمام دکترا میدادن رو همون اول حرفام رد کردن و نسخه جالبی دادن ک الان ریزش موهام فوق العاده کم شده مثلا تمام دکترا وقتی مرد میره پیششون ک مثل من ریزش هم هورمونی و هم مقداری ارثی داشته باشه توی اولین نسخه قرص فینستراید تجویز میکنه اما ایشون نسخه متفاوتی داد چون خودم جواب گرفتم واقعا دوست دارم اونایی ک مثل من اذیت شدن یکم آرامش اعصاب پیدا کنن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.