2737
2739
عنوان

زندگی من و مشکل بچه دار شدنم

3056 بازدید | 41 پست
بچه ها لطفا نظر بدین
اول از شرایط زندگیم بگم من عسلویه کار میکنم 2 هفته کار و 1 هفته استراحت (با شو شو با هم هستیم )نمی خوام انتقالی بگیرم چون باید برم شهر شوشو و چون اصلا خونواده شوشو خوب نیستند نمیخوام این کارو بکنم 3.5 سال هم هست که عروسی کردم و 30سالمه میخوام اقدام کنم برای نی نی تا 1 یا 2 ماه دیگه انشاله اگه زود نی نی دار بشم مشکلم از اینجا به بعد هست اونجا هم نمی تونم ساکن بشم چون اصلا برای زندگی دائمی بدرد نمی خوره
باید 2 هفته یه بار سوار هواپیما بشم (شاید اوایلش بتونم استعلاجی بگیرم بشه ماهی 2 بار ) تا ماه هفت
می خوام به غیر از مرخصی زایمان 6 ماه یا یک سال هم بدون حقوق بگیرم تا بچه بشه 1 ساله بشه بعدش مامانم میگه بچه رو بده به من و تو برو و 1 هفته بیا پیش بچه حالا به نظر شما می تونم بچه رو بدم به مامانم و خودم همین جوری برم سرکار و بیام یا نه اصلا میشه 2 هفته بچه رو ندید
حالا اگه بشه بچه دختر باشه بهتره یا پسر؟
مرسی از اینکه وقت میذارید جواب بدید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
آخه مگه میشه دو هفته آدم بچه یک سالشو نبینه !!

من که صبح تا ظهر بچمو نمی بینم کلی خودمو سرزنش میکنم.... بچه محبت هر لحظه ی مادرش رو میخواد

نمی دونم ... بازم بستگی به خودتون داره ... ولی از نظر من خیلی سخته
2738
وای بچه ها خیلی واسه این کار زحمت کشیدم از طرفی اگه قید کارو هم بزنم باید برم شهر شو شو اصلا تصورش هم نمی تونم بکنم که برم اونجا خیلی بدن
نمی دونم چکار کنم موندم سر دو راهی
یاد عشق و جزا افتادم ... ببین میتونی ازش دور بشی یا نه؟؟ بعدش نیمشه اگه پشیمون شدی استعفا بدی؟؟؟ کارتو به هر قیمتی میخوای؟؟ انتقالی به شهر دیگه ای نمیشه گرفت؟؟؟
عزیزم بچتو از نعمته مادر محروم نکن مگه اون طفل معصوم چه گناهی کرده که به خاطر کاره شما باید کلی کمبود رو تو زندگی داشته باشه ... اگه میخوای بچه دار بشی باید از خیلی چیزا بگذری ...
هرچقدرم مادرت به بچه ات رسیدگی کنه بازم جای محبت و اغوشه مادر رو پر نمیکنه ....
به نظره من که کار اشتباهیه بخوای بچتو بسپری به مادرت و هفته ایی 2 بار بری ببینیش .... تازه اون از 1 سال به بعد به محبت و توجه و رسیدگی شما نیاز داره
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
بچه هایی که کنار مادرشون بزرگ میشن از اعتماد به نفس و استقلال بیشتری برخوردار هستن به نسبت اونایی که از مادرشون دورن یه مقدار زودرنج و حساس با اعتمادبه نفس پایین. چون بچه به حمایت مادر نیاز داره اصلا این کار رو نکن
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
خب همون جایی که هستس بمون و واسش پرستار بگیر ... یا به نظر من فعلا بچه دار نشو چون بچه ات لطمه میخوری
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
مرسی بچه ها از اینکه نظر میدین با حرفاتون رفتم تو فکر باید بشینم درست و حسابی فکرامو بکنم
خودم می دونستم نمیشه اما شو شو میگه چرا میدیمش دست مامانت و خودمون میریم و میایم
2706