2733
2739
کمـــــــــــــک.......خواهش می کنم کمکم کنید....

روز 29 پری بتا دادم 61.34 بود

روز 32 پری مجددا بتا دادم 61.78 بود یعنی تقریبا ثابت مونده بود همون روز سونو واژینال دادم ساک خالی 2 میلیمتری داخل رحم بود و یک کیست 3سانتی در تخمدان راست

روز 39 پری یعنی امروز مجددا سونو واژینال شدم ساک خالی 3 میلیمتری با همون کیسته

دکترم گفته این یک سقط فراموش شده است یعنی دیگه نمی تونم امیدوار باشم که حاملگیم پیشرفت داشته باشه؟؟؟ ترو خدا اگه میدونید یه راهی جلوپام بذارید..... کسی مثل من بوده؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
من که میگم یکم صبر کن و دوباره یه آز بده الکی سقط نکن امید داشته باش
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
عزیزم اصلا ناراحت نباش من از دوستان نزدیکم اینجوری شد . دلیلش میتونه نویزهایی که تو هوا هست یا استرس و یا ضعف اسپرم باشه که به عنوان یه بیماری یا نازایی تلقی نمی شه . باید بزاری خودش به طور طبیعی دفع بشه که برات راحت تر باشه اگر نشد دکترت حتما شیاف واژینال میده که راحت دفع می کنه . ولی برای کیستت باید ال دی یا یاز بخوری تا دفع بشه بعد از سقط هم تا 3 ماه جلوگیری بکن و بزار بدنت به حال اول برگرده حتما هم قرص آهنت رو بخور .
ما خانم ها باید اینو بدونیم که همه مشکلات نازایی از ما نیست در خیلی از موارد آقایون مشکل دارن ولی ما متوجه نیستیم