2737
2734
بچه ها یه بنده خدایی یه دختر چهار ساله داره توی مهد بهشون ورزش یاد دادن دستشون بزنن به زمین شیکمشون روی توپ بکشنن.
حالا دختر این خانوم به این حرکت عادت کرده رو آلت تناسلیش توپ و می ماله ..
هر کاری کردن از یادش ببرن نمی تونن
چیکار باید کرد ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
وای چه بد! باید از سرش بیفته یه جوری.
تو خونه یه ورزش دیگه ، یه فعالیت دیگه انجام بده. حواسش باید پرت بشه.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
باید حواسش پرت کنن پسر منم دستش همش روشومبولش پرسیدم گفتن حواسش پرت کنین ولی مگه حواسشون پرت میشه
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

ببخشید بچه تو این سن غریزه جنسی نداره اما بعضی از دختر بچه ها هستن که از نظر فیزیکی آلت جنسیشون طوری هست که با کشیدن یه جنس خارجی احساس لذت بهشون دست میده و خوششون میاد و آرامش پیدا میکنن
شما به خواهرت بگو حتما پیش یه دکتر زنان ببردش یا یه دکتر کودکان حاذق که با فیزیک ناحیه تناسلی آشنایی کامل داشته باشه و فکر کنم با یه جراحی سرپایی این مشکل از بین میره
فقط به هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ عنوان تنبیه و دعواش نکنید که از نظر روحی مخربه
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم
حرکات دیگه که با توپ انجام میدن رو بهش یاد بدن و از این عمل زشت بترسوننش مثلا روزی که دل درد داشت بهش بگن ببین دخترم دیدی گفتم توپ رو شکمت بمالی دل درد میگیری.......
متاهل ، بابای حسین..مشاور حقوقی خانواده و جرائم رایانه ای ..t.me/afshin_norouzi54 .. @afshin_norouzi
هیچ عمل جراحی احتیاج نیست و خارش عفونت و درد های دیگه هم با روشهای دیگه مثل خاراندن تسکین پیدا میکنه و دلیلی برای این عمل نیست جز لذت... نه لذت جنسی به اون معنا ، مثل لذت ناخن جویدن
متاهل ، بابای حسین..مشاور حقوقی خانواده و جرائم رایانه ای ..t.me/afshin_norouzi54 .. @afshin_norouzi
2706