2737
2734
سلام گلم من میکرو کردم ولی هنوز نتیجه ایی نگرفتم به نظر من برو تو تاپیک میکرو یا ای وی اف اونجا همه اطلاعتشونو گذاشتند و میتونی کمک بگیری بازم اگه سوال خاصی هست که بتونم جواب بدم بفرمایید من نمیدونم منظورتون از تجربه چیه ؟؟ داروها یا جواب یا مراحلش کدوم ؟؟
اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مراحل سیکل که به دوصورته یا کوتاه یا بلند بلند به این صورته که یکماه قبل از شروع داروهای اصلی ال دی مصرف میکنی و معمولا از وسطاش شروع به زدن سوپر فکت میکنی تا پریود بشی و از روز دوم یا سوم پویودی داروهای اصلی شروع میشه و معمولا 3 تا 4 بار سونو میشی تا بدنت اماده عمل بشه منظورم از لحاظ تعداد و سایز فولیکولا خوب باشه و روز عمل از همسرت نمونه میگیرنند و با تخمکاهای خودت که طی یک بیهوشی 20 دقیقه ایی خارج کردند لقاح میدند و جنین تشکیل میشه و بعد دو تا 5 روز بعد بهت انتقال میدند و ایشالله 14 روز آینده نتیجه مثبت میگیرید سیکل کوتاه مدت همینه فقط مستقیم میرنند سراغ داروهای اصلی دیگه ال دی ندارید
چی بخوریم و چی نخوریم به مزاجتون مربوطه ولی بیشتر میگنند گرمی بخورید اطلاعات بیشتر و تجربه هاشون بچه ها تو اون دوتا تاپیک نوشتند بخون حتما متوجه میشی موفق باشی